top of page
brio-red-iso-pizza-oven-1.jpg.jpeg

BRIO - Гібридна піч Дрова + Газ

для приготування їжі. ALFA PIZZA Італія

2.jpg

2 790 €

* в гривне по курсу

Додаткові опціЇ:

- Комплект для гибридної роботи печі: 225 євро

- Комплект для підключення до газ.балону: 105 євро

- Нижня база під піч:  590 євро

- Стіл для печі та приготування:  1170/1390/1650 євро

- Набір пиццайоло:  470 евро

- Набір аксессуарів (4 предмети):  290 евро

- Барбекю 30см/37см: 120/130 євро

- Тримач аксесуарів: 340 євро

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Внутрішній розмір печі, см

Вага, кг

Разова закладка піцц (30 см), шт.

Розмір двері, см

Конектор димохіда, см

Час розігрівання печі до 300°, хв.

Максимальна температура С:

- 70х40

- 85,5

- 2

- 50x20

- 13

- 15

- 500

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

Brio нарешті! Представляємо нову газову піч Alfa Forni на 2 піци. Brio - це піч, яка нагрівається так швидко, що ви можете з'їсти свою першу піцу всього за 30 хвилин.

     Alfa Pizza Brio - це лінійка вуличних печей для піци, виготовлених італійською компанією Alfa Pizza, яка спеціалізується на виробництві високоякісних печей для піци. Серія Brio - це портативні та компактні печі для піци, які призначені для використання на відкритих майданчиках, таких як задній двір, патіо або балкон.

     Печі Alfa Pizza Brio виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що робить їх довговічними і стійкими до іржі та інших форм корозії. Вони оснащені вогнетривкою варильною поверхнею, яка допомагає рівномірно розподіляти тепло і гарантує, що піца буде приготовлена досконало. Печі також ізольовані керамічним волокном, яке допомагає утримувати тепло і запобігати втраті енергії.

     Однією з унікальних особливостей печей Alfa Pizza Brio є їх портативність. Вони розроблені таким чином, щоб бути легкими та зручними для переміщення, що робить їх ідеальними для зустрічей та вечірок на свіжому повітрі. Незважаючи на свій компактний розмір, печі Brio здатні досягати високих температур до 500°C (930°F), а це означає, що піцу можна приготувати всього за 90 секунд.

     Після ретельного вивчення пропорцій варильної камери та потоків рідини, захищених патентом Alfa Flue System™, команді дослідників Alfa вдалося створити піч, здатну утримувати якомога більше тепла, обмежуючи тепловтрати; таким чином, тепло надовго утримується всередині вогнетривкої цегли Alfa високої щільності, що дозволяє їй досягти оптимальної температури для рівномірного приготування їжі.

     Вибирайте, як облаштувати свій кухонний куточок з піччю Alfa: піч Brio поставляється у верхній версії, щоб ви могли розмістити її на існуючій поверхні в саду, встановити на спеціальну основу або встановити на багатофункціональний стіл Alfa (дивіться тут три комбінації).

Правильна основа для правильної духовки!!

 

     Alfa Forni робить все можливе, щоб задовольнити своїх клієнтів, і цього разу вирішила доповнити нову газову піч Brio спеціально розробленою для неї підставкою.
     Підставка на колесах має нижню полицю для розміщення газового балону, щоб вона займала мінімум місця в саду або на відкритій кухні.

     Дуже проста в монтажі і дуже зручна: поставте на неї піч Brio і прикрутіть чотири ніжки до основи печі.

СХЕМА

TEX.jpg