ECODESIGN 2022

      Баланс між стабільністю та дизайном: це головна мета, що сектор житлового опалення намагається і спробує переслідувати як у сучасному, так і в найближчому майбутньому, з цільовими інвестиціями в дослідження та розробки та творчий підхід, характерний для "зробленого до Італії".

ECODESING 2022

      Продукти, що працюють на дереві або гранулі, повинна бути високопродуктивною, але не забруднювати неконтрольовані викиди повітря, завдання установ та виробників є сприяння свідомому споживанню інструментів з високим навколишнього середовища. З цієї причини Європейський Союз вирішив встановити параметри Ecodisa для таких продуктів, як печі, каміни та котли. Ecodesign 2022 - так буде називатися проект європейських екологічних заходів. ​

 

План, по суті, включає в себе два основних пункта:

  • 1 січня 2020 р., Обов'язок до екологічного дизайну для біомасних котлів, мір, який також буде обов'язковим

  • 1 січня 2022 року для побутової техніки, що працюють на біомасі, тобто печі, Каміни та пліт.

 

     EcoDesign 2022: Проект має два параметри, які потрібно розглянути: Директиви ЄС, пов'язані з проектом EcoDesign, який уточнює мінімальні вимоги, які повинні бути виконані для розміщення на європейському ринку.

 

Вимоги, що стосуються двох основних аспектів:

  • Пункт номер один: енергоефективність;

  • Пункт номер два: контроль твердих викидів частинок (PM), газоподібних органічних сполук (OGC), оксид вуглецю (CO) та оксидів азоту (NOx).

 

     Екологічно стійке значення гранул та дерева не викликає сумнівів: відновлюване паливо майже повністю нейтралізуються викидами CO2 у атмосферу та зменшують приблизно 95% загальних викидів CO2 у порівнянні з еквівалентним використанням традиційного викопного палива. Паливо, такі як газ або дизельне паливо. Однак, якщо вони спалюються в технологічно застарілих пристроях, вони ризикують дуже негативний вплив на якість повітря, особливо з точки зору викидів твердих частинок та газів.

 

     Тому надзвичайно важливо сприяти покупці печей, камінів та котлів останнього покоління: вони можуть значно зменшити вплив на навколишнє середовище, а їх сучасний дизайн вдихає нове життя в будинку. Це місія, що Європейський Союз взяв на себе: встановити стандарти та критерії для економіки для теплогенераторів біомаси, які повинні бути поважними виробниками та призвести до покращення продуктивності та стабільності нових продуктів, що продаються як на національних, так і на європейських ринках . Це великий крок до зниження шкідливих викидів у атмосферу, при створенні культури та цінності в італійському секторі економіки, що характеризується баченням, інновацією та досконалістю.

 

     Правила EcoDesign 2022 будуть працювати у всіх 28 країнах ЄС та ЄЕЗ (Європейська економічна зона) з наступними датами дії:

  • Біомаси Котли: Для котлів на відданість біомаси до екологічного дизайну набере чинності з 1 січня 2020 року (Положення ЄС 2015/1189 - вже діє)

  • Печі, каміни: для побутових приладів, що працюють на біомасі (для печей, камінів та кухонних плит), зобов'язання до екологічного дизайну набуть чинності з 1 січня 2022 р. (Регламент ЄС 2015/1185). Положення також вказують, які параметри та методи вимірювання та розрахунку викидів повинні бути однаковими для всіх країн-членів ЄС, безперечні, надійні та на основі загальноприйнятих критеріїв вимірювання.