top of page

Traforart

Arlet настінний

ARLET_настінний.webp
twL_news_22I14_DKoC9GRdbd.jpg

ARLET настінний

TRAFORART Іспанія

Камін ARLET Traforart від іспанської фабрики поєднує сучасний елегантний дизайн, високу якість матеріалів і передові технології для ефективного та екологічного обігріву.

arlet-frontal_1.jpg

ARLET. Настінний . Traforart Іспанія

Код: C-230/1004

Колір:

ЧОРНИЙ

дрова

7.808 Є*

*в гривні по курсу

дрова

8.368 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

9.440 Є*

*в гривні по курсу

газ

11.312 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

9.944 Є*

*в гривні по курсу

газ

11.920 Є*

*в гривні по курсу

Колір:

RAL

Камін "Arlet Traforart" від іспанської фабрики Trafоrart

 

це вишуканий елемент інтер'єру, що поєднує в собі сучасний дизайн і традиційну якість іспанського виробництва. Він створить затишок і стане центральним акцентом будь-якої кімнати.

Система самоочистки скла
так
Довжина полін
см
40
Конфігурація
Підвісний
Площа обігріву
м2
144
Потужність
кВт
14,4
Діаметр димоходу
см
18
ККД
73
Вага
115
Розміри ВхШхГ
32,9х56х56
Гарантія
рік
5
Матеріал
Сталь, чавун
Країна виробник
Іспанія
Бренд
Traforart

Фабрика TRAFORART
Під час виробництва всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне до однієї й тієї самої мети - донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню. Технологія подвійного допалювання, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших та найсміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера з кількості моделей, що виготовляються, та рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворіть його на незабутнє видовище, а потім перетворите його в незабутню атмосферу.

 

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей і пропозицій щодо нових оздоблень та їхнього подальшого вдосконаленняМи - дизайнери. Ми - виробники.Ми дбайливо ставимося до нашої продукції з моменту появи ідеї до здійснення монтажних робіт

bottom of page