top of page

Traforart

Bilbao пристінний

Bilbao.webp
twL_news_22I14_DKoC9GRdbd.jpg

BILBAO пристінний

TRAFORART Іспанія

Камін BILBAO Traforart від іспанської фабрики поєднує сучасний елегантний дизайн, високу якість матеріалів і передові технології для ефективного та екологічного обігріву.

BiLBAO_SMALL.jpg

BILBAO. Пристінний . Traforart Іспанія

Код: C-230/1004

Колір:

ЧОРНИЙ

дрова

6.702 Є*

*в гривні по курсу

дрова

8.382 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

8.312 Є*

*в гривні по курсу

газ

10.075 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

9.992 Є*

*в гривні по курсу

газ

11.755 Є*

*в гривні по курсу

Колір:

Сірий Антрацит

Камін "BILBAO Traforart" від іспанської фабрики Trafоrart

 

це вишуканий елемент інтер'єру, що поєднує в собі сучасний дизайн і традиційну якість іспанського виробництва. Він створить затишок і стане центральним акцентом будь-якої кімнати.

Бренд
Traforart
Країна виробник
Іспанія
Матеріал
Сталь, чавун
Гарантія
рік
5
Розміри ВхШхГ
см
111х120х52
Вага
кг
ККД
%
160
Діаметр димоходу
см
20
Потужність
кВт
8,2
Наявність попільника
так
Площа обігріву
м2
82
Конфігурація
Пристінний
Система самоочистки скла
так

​​Искусство в каждой детали

Фабрика TRAFORART
Під час виробництва всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне до однієї й тієї самої мети - донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню. Технологія подвійного допалювання, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших та найсміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера з кількості моделей, що виготовляються, та рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворіть його на незабутнє видовище, а потім перетворите його в незабутню атмосферу.

 

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей і пропозицій щодо нових оздоблень та їхнього подальшого вдосконаленняМи - дизайнери. Ми - виробники.Ми дбайливо ставимося до нашої продукції з моменту появи ідеї до здійснення монтажних робіт

bottom of page