top of page

Перша корпоративна академія Gruppo Piazzetta за межами Італії.

"HSS" (Heat Storage System) - инновационная технология накопления тепла. 

Система накопления, продлевающая  удовольствие тепла.

 

    Эксклюзивная система накопления Heat Storage HSS, устанавливаемая  на новых дровяных печах, позволяет продлить на несколько часов после  выключения печи, производимой тепло.

     26 липня ми урочисто відкрили нашу корпоративну академію в компанії JDS Service BV, що належить Єлле де Шенмекеру, в місті Путте (Бельгія).

     На заході були присутні наш менеджер з експорту Крістіан Брайтенмозер та наш спеціаліст з обслуговування клієнтів Массімо Граньєро, а наш менеджер з післяпродажного обслуговування Серджіо Зампероні був запрошений компанією, щоб віртуально перерізати стрічку в новій бельгійській штаб-квартирі.

unnamed.jpg
unnamed (1).jpg

     Корпоративна академія, що зароджується, - це проект, спрямований на навчання та розвиток співробітників і партнерів, щоб гарантувати їм необхідні навички для вирішення викликів сьогодення та майбутнього.

Ми віримо, що інвестиції в людей - це секрет сталого зростання та довготривалого успіху нашої групи.

 

     Корпоративна академія буде динамічним навчальним центром, простором, в якому наші співробітники зможуть розвивати свої професійні навички, місцем для обміну найкращими практиками, щоб гарантувати, що кінцеві клієнти завжди отримують найкращий продукт.

Ми сподіваємося, що вам сподобається цей проект, і ми віримо, що ви захочете долучитися до нього. 

 

Вітаємо всіх і бажаємо успіхів у навчанні!

bottom of page