top of page

Поради щодо догляду за дров'яним каміном

"HSS" (Heat Storage System) - инновационная технология накопления тепла. 

Система накопления, продлевающая  удовольствие тепла.

 

    Эксклюзивная система накопления Heat Storage HSS, устанавливаемая  на новых дровяных печах, позволяет продлить на несколько часов после  выключения печи, производимой тепло.

1. Регулярне очищення димоходу :

Очищення димоходу є однією з найважливіших процедур по догляду за дров'яним каміном. Під час згоряння деревного палива утворюється нагар і сажа, які можуть накопичуватися в димоході та вплинути на його ефективність і безпеку. Регулярно очищайте димохід спеціальною щіткою або зверніться до професіонала для його ретельного очищення.

Dymohod-v-sazhe.jpg
images.jpeg

2. Видалення золи та залишків :

Після кожного використання каміна регулярно видаляйте золу та залишки згорілого деревного палива. Зачекайте, поки зола повністю охолоне, потім акуратно видаліть її за допомогою металевої лопатки та помістіть у спеціально призначений для цього контейнер. Не забувайте періодично очищати золовідсмоктувач, якщо він встановлений у вашому каміні

3. Перевірка та очищення скла: :

Скляні двері каміна можуть забруднюватися сажею і нагаром, що знижує видимість вогню. Регулярно перевіряйте скло на наявність забруднень і, за необхідності, очищайте його за допомогою спеціальних мийних засобів або пасти для чищення скла. Зверніть увагу, що скло має бути холодним перед початком процедури очищення.

images (1).jpeg
images (2).jpeg

4. Підтримання чистоти і порядку навколо каміна:

Дров'яний камін може виробляти багато пилу і дрібних осколків деревного палива. Підтримуйте чистоту і порядок навколо каміна, регулярно прибираючи пил і сміття. Це допоможе уникнути потрапляння пилу і бруду в механізми каміна і збереже зовнішній вигляд.

5. Перевірка та заміна ущільнювачів :

Ущільнювачі навколо дверцят і скла каміна можуть зноситися з часом. Регулярно перевіряйте стан ущільнювачів і замінюйте їх за необхідності. Добре ущільнені дверцята та скло допоможуть уникнути проникнення диму та збільшать ефективність роботи каміна

images (3).jpeg
supporto_assistenza.jpg

6. Планове обслуговування і перевірка професіоналом:

Рекомендується періодично звертатися до професійного фахівця для проведення планового обслуговування і перевірки дров'яного каміна. Досвідчений технік зможе оцінити стан каміна, перевірити ефективність роботи, очистити димохід і вжити необхідних заходів з обслуговування

Дотримуючись цих порад щодо догляду за дров'яним каміном, ви зможете забезпечити його довгу та надійну роботу.

 

Пам'ятайте, що безпека завжди має бути на першому місці. Якщо у вас виникають питання або сумніви, найкраще звернутися за допомогою до професіоналів, щоб бути впевненим у правильному обслуговуванні та використанні вашого дров'яного каміна.

bottom of page