top of page

Traforart

Fancy підвісній

FANCY_СО_СТЕКЛОМ.jpeg
twL_news_22I14_DKoC9GRdbd.jpg

Fancy підвісний

зі склом

 

TRAFORART Іспанія

Камін Equil Traforart від іспанської фабрики поєднує сучасний елегантний дизайн, високу якість матеріалів і передові технології для ефективного та екологічного обігріву.

FANCY_СО_СТЕКЛОМ.jpeg

Fancy Підвісний. Traforart Іспанія

Код: Q-320/2000

Колір:

ЧОРНИЙ

дрова

10.856 Є*

*в гривні по курсу

дрова

11.198 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

12.496 Є*

*в гривні по курсу

газ

14.592 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

12.992 Є*

*в гривні по курсу

газ

14.992 Є*

*в гривні по курсу

Камін "Fancy Traforart" від іспанської фабрики Trafоrart

 

це вишуканий елемент інтер'єру, що поєднує в собі сучасний дизайн і традиційну якість іспанського виробництва. Він створить затишок і стане центральним акцентом будь-якої кімнати.

Колір:

RAL

Бренд
Traforart
Країна виробник
Іспанія
Матеріал
Сталь, чавун
Колір
Чорний або RAL
Гарантія
рік
5
Розміри ВхШхГ
см
70x123x100
Вага
кг
222
ККД
%
60
Діаметр димоходу
см
25
Потужність
кВт
6
Площа обігріву
м2
до 60
Конфігурація
Підвісний

​​Искусство в каждой детали

Фабрика TRAFORART
Під час виробництва всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне до однієї й тієї самої мети - донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню. Технологія подвійного допалювання, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших та найсміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера з кількості моделей, що виготовляються, та рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворіть його на незабутнє видовище, а потім перетворите його в незабутню атмосферу.

 

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей і пропозицій щодо нових оздоблень та їхнього подальшого вдосконаленняМи - дизайнери. Ми - виробники.Ми дбайливо ставимося до нашої продукції з моменту появи ідеї до здійснення монтажних робіт

bottom of page