top of page

FVR80

FVR80 - Фабрика Valoriani Італія. 3 піцци

ДОМАШНЯ ПІЧ ДЛЯ ПІЦИ VALORIANI

Газові та дров'яні домашні печі для піци серії FVR зберігають всю чарівність інтуїції свого винахідника Сільвіо Валоріані і поєднують її з універсальною і дуже практичною пропозицією.

FVR80 valoriani
3.jpg

FVR80 - Дров'яна піч

для приготування їжі. VALORIANI Італія

 2830 €

* в гривне по курсу

Тосканський гриль
євро
100
Термометр на піч
євро
60
Інфрачервоний термометр
євро
120
Тримач дров
євро
36
Набір пиццайоло 3 предмети
євро
180
Стіл (Основа)
євро
700

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Тип палива
Деревина, газ
Горловина
см
39x19
Розміри внутрішнього простору
см
80х80
Загальна вага
кг
170
Димохід:Ø
см
18
Час розігріву
хв
40
Кількість піц
шт
3

При покупці печі серії FVR поставляються: елементи склепіння, верхні компоненти з вогнетривкої цегли, арка, розділена на 2 частини, підключення димових газів і дверцята з листового металу для закриття горловини печі. Ці компоненти повинні бути змонтовані на попередньо зведеній замовником кладці відповідно до наших інструкцій, а потім ізольовані на місці.

  Поставляется в разобранном виде, требует монтажа и отделки по месту установки. Печь состоит из модулей, вес каждого не более 50 кг для доставки на место сборки не требуется спецтехника, достаточно 2-х человек. Собирается очень просто, вроде конструктора. Для сборки вам понадобится основа-стол под печь (кирпич/металл/бетон)

valoriani
FVR80 valoriani

МАЙСТРИ ВОГНЮ

ЯКІСТЬ MADE IN ITALY

Пристрасть, цікавість, експерименти і бажання постійно випробовувати себе: вогнетриви Valoriani є найкращими інтерпретаторами печей для піци для професійного або домашнього використання.

VALORIANI Refrattari

VALORIANI є єдиною компанією, яка виробляє всі вогнетривкі компоненти дров'яної печі на власному виробництві, в цьому сила і унікальність.

bottom of page