top of page

NA_FON.webp

керамические изделия и печи, шедевры искусства ручной работы

сочетание традиций керамики Castellamonte и непрерывных исследований, направленных на инновации и разработку высокоэффективных, высокопроизводительных, экологически чистых продуктов, отвечающих новым стандартам функциональности и воздействия на окружающую среду.

MADE IN ITALY

La Castellamonte печи печі купити в україні, купить в украине, кахельні печі, изразцові печі

Фабрика La Castellamonte, яка отримала свою назву від місця розташування, виробляє керамічні вироби вже близько 40 років, починаючи з 1970-х років, коли після періоду занепаду, що тривав з кінця Другої світової війни, деякі молоді керамісти відновили роботу з глиною.

 

Виробництво печей відновилося в наступному десятилітті, коли почалися перші енергетичні кризи.

Фабрика La Castellamonte, получившая свое название от месторасположения, производит керамические изделия уже около 40 лет , начиная с 1970-х годов, когда после продолжающегося с конца Второй мировой войны периода упадка некоторые молодые керамисты возобновили работу с глиной.

Производство печей возобновилось в следующем десятилетии, когда начались первые энергетические кризисы.

Семьи хотели иметь возможность обогреваться независимо от централизованных систем, а кроме того, они снова открыли для себя большую ценность керамики, красивой и функциональной, дарившей, кроме тепла, еще и увлекательный визуальный комфорт.

Сегодня производится 18 моделей , доступных в нескольких размерах для каждой модели, с примерно 45 вариантами по выбору, подходящими для любого типа среды, разработанные с мастерством, в соответствии с традициями , как для конвекции, так и для хранения.

Выбор цвета также очень широк и удовлетворяет дальнейшие запросы на кастомизацию.

vienna La Castellamonte печи печі

VIENNA

від 10.823 Є*

*в гривне по курсу

RONDO La Castellamonte печи печі

RONDO

від 6.230 Є*

*в гривне по курсу

LIBERTY La Castellamonte печи печі

LIBERTY

від 10.200 Є*

*в гривне по курсу

VOLUTA La Castellamonte печи печі

VOLUTA

від 10.200 Є*

*в гривне по курсу

OTTAGONA La Castellamonte печи печі

OTTAGONA

від 12.400 Є*

*в гривне по курсу

GRAND OVALE La Castellamonte печи печі

GRAND`OVALE

від 9.167 Є*

*в гривне по курсу

VENEXIANA La Castellamonte печи печі

VENEXIANA

ONDA La Castellamonte печи печі

ONDA

від 6.700 Є*

*в гривне по курсу

AMABILE La Castellamonte печи печі

AMEBILE

ELLISSW La Castellamonte печи печі

ELLISSE

DECO La Castellamonte печи печі

DECO

La Castellamonte печи печі купить киев, купити україна

LA`CASTELLAMONTE

30 років історії та пристрасті

ІСТОРІЯ ФАБРИКИ LA`CASTELLAMONE

В історії Кастелламонте можна відчути присутність "червоної нитки", яка об'єднала незліченну кількість поколінь: це безперервність роботи з глиною, природною сировиною, що видобувається з кар'єрів регіону і завжди використовувалася для виготовлення функціональних та декоративних предметів.
 

Роберто Періно та Сільвана Нері, власники компанії "La Castellamonte stufe", яка вже давно працює в галузі художнього ремесла і була нагороджена знаком "Piemonte Eccellenza Artigiana" у 2001 році, змогли зберегти давні техніки роботи, виробляючи високоякісні артефакти, переосмислюючи їх та пристосовуючи до оновлених потреб сучасного існування в масштабі людини.
 

З ними працює команда молодих чоловіків і жінок, яким передано давнє мистецтво гончарства.

Так народилися екологічно чисті та безпечні керамічні печі, що працюють на дровах або пелетах, які випускаються під торговою маркою "La Castellamonte", поєднуючи досвід традицій з інноваційними технологіями

Їхні форми гармонійно вписуються, завдяки різноманітності кольорів і приємній естетиці орнаментів, у будь-яке середовище, чи то обставлене стильними меблями, чи то сучасним авангардним дизайном. Castellamonte також виробляє художню кераміку, посуд та предмети інтер'єру, заново відкриваючи давні, прості та традиційні форми, поєднуючи їх з новими функціональними та дизайнерськими вимогами.
 

Поряд з предметами, виготовленими на основі традицій та старовинних рецептів, La Castellamonte розширила свою діяльність у напрямку виробництва посуду з інноваційним дизайном, використовуючи натуральні матеріали, оброблені з особливою ретельністю. Вона також виробляє теракотові архітектурні елементи для інтер'єрів та екстер'єрів, морозостійкі, що є результатом спеціальних досліджень як у художній, так і в технологічній сферах. Панелі, кахлі, вази, колонади, балюстради, димоходи, кахлі, декоративні фризи необхідні як для реставрації старих церков і будинків, так і як природне доповнення до краси нових будівель.

bottom of page