top of page

Alfa MODERNO 1Pizza

дровяная или гибридная пицца печь

maximo valoriani электрическая

Перша електрична піч MAXIMO від Valoriani Італія.

 Метою цього проекту була розробка електричної печі, яка могла б відтворювати особливості випікання та потужність класичної дров'яної печі.

Це легко помітити навіть за формою, внутрішня камера має форму краплі (а не типову прямокутну), що разом з висотою внутрішнього купола (вищою, ніж у типових електричних печей) дозволяє використовувати кожен сантиметр підлоги і дуже зручно переміщати піци з однієї зони в іншу.

 

Піч має 18 верхніх нагрівальних елементів, які навмисно залишаються на виду, хоча частково відлиті в куполі і вбудовані в опалові кварци. Причиною такого вибору є інфрачервоний ефект, якого зазвичай бракує в електричних печах без живого полум'я. Інфрачервоне випромінювання надає піці живого кольору та ідеальної консистенції, як при випіканні на дровах.

 

Елементи розміщені також у фронтальній частині купола, близько до арки, що дозволяє використовувати фронтальну частину підлоги для "cotture a bocca forno", яка потребує дещо нижчої температури.

Піч також має 12 нижніх нагрівальних елементів, вбудованих у кераміку.

 

Як верхні, так і нижні елементи з'єднані електронно в групи в шаховому порядку, так що якщо елемент зламається, це не призведе до тимчасового відключення всієї печі. Таким чином, клієнт може продовжувати працювати, чекаючи на заміну зламаного елемента.

 

Потужністю верхнього і нижнього елементів можна керувати незалежно, щоб мати бажані налаштування.

MAXIMO оснащена запатентованою нами системою RHS Evolution (Recycling Heating System) - системою циркуляції повітря, яка створює повітряні потоки для підтримки належного рівня вологості, не пересушує піцу і зберігає її аромат (що зазвичай є основною проблемою електричних печей). Повітряний бар'єр у горловині печі утримує тепло всередині.

 

Піч дуже добре ізольована і постачається з ізольованими сталевими дверцятами. У вимкненому стані з закритими дверцятами вона втрачає лише близько 10°C на годину (у Host вимкнулася о 18:00 при 450°C, вранці температура все ще була близько 310°C). Духовку можна налаштувати до 550°C, і вона постачається з цифровою панеллю для налаштування основних функцій. З панелі також можна запрограмувати автоматичне ввімкнення та вимкнення.

 

WI-FI КЕРУВАННЯ. Для дистанційного керування панеллю надається безкоштовний доступ до додатку, що дозволяє, серед іншого, вмикати та вимикати піч і світло з дому.

Додатково можна придбати систему контролю споживання, осушувач повітря та витяжку парів

Колір склопластикового купола можна налаштувати і пофарбувати в бажаний колір

forno elettrico maximo valoriani
forno elettrico maximo valoriani

1 300 €

* В гривне по курсу

Дополнительные опции:

Aunt Bette's Homemade Pecan Pie
Rockin’ Rocky Road Ice Cream
Tom’s Heavenly Apple Strudel
Joe’s Divine Butter Tarts

ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ

Тип живлення
Електричний
Зовнішні розміри:Ø
см
160 x 190 x h 192
Внутрішні розміри :Ø
см
110 x 123
Вага
кг
820
Підключення для пари Ø
см
15
Ємність для піци Ø 28-30 см
шт
7
Макс. номінальна електрична потужність
кВт
16
Живлення
V / Hz
400 - 50/60
Середнє поглинання (300 - 480 °C)
кВт/год
6-12

Полная техническая информация:

ОСНОВНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

 Дровяная печь с прямым нагревом. Печь сделана из огнеупорного материала. Для лучшей утилизации теплая печь оборудована камерой двойного сгорания. Более того, имеется большая дверца с керамическим стеклом, внутри установлен термометр, а также имеется регулируемая шиберная заслонка.

СХЕМА

maximo el110 valoriani

Електрична духова шафа Valoriani MAXIMO

Інструкція Valoriani Електрична духова шафа MAXIMO

Аксесуари по запиту:

Стол для печи и приготовления

_DSC1695_1513779841_thumbs_800.jpg

Набор пиццайоло

_DSC1359_1513779607_thumbs_800.jpg

Інфрачервоний термометр

_DSC1380_1513770264_thumbs_800.jpg
bottom of page