top of page

Каминные топки

Серия MA SL PLUS

ПЕЛЕТНІ ВСТАВКИ

Пелетні топки- касети

Тепло, яке генерує вогонь, стало доступним для всіх завдяки практичності пелет. Прості у використанні, функціональні та надзвичайно ефективні. Завдяки інноваційній системі Multifuoco® ви можете обігріти як окрему кімнату, так і цілий будинок за допомогою пелетного каміна.

Ідеальні для тих, хто хоче мати камін на пелетах, наші вставки підходять як для перших установок, так і для установки в існуючі каміни. Відповідно до зеленої душі Superior, наші пелетні вставки відповідають стандарту Ecodesign 2022 і є відмінним рішенням для сталого опалення.

Пелетна вставка SCP 9 (9,0 кВт).

Superior Італія (Gruppo Piazzetta)

Код: S04807800C

 • Розмір вставки: 78х55 см.

 • Потужність: 9.0 kW.

 • Вага: 140 кг.

3 225 Є*

*в гривні по курсу

Міцна конструкція. Вставка з чавуну, що не деформується, як у дверцятах, так і в жаровні, топці та дефлекторі для чудової довговічності та теплової ефективності.

 

Ефективне опалення. Бункер на 13 кг та індикатор рівня пелет для контролю кількості пелет. Підходить для опалення приміщень площею до 260 м3 з витратою пелет, яка може обігрівати не менше 5 годин при повному завантаженні, навіть при примусовій вентиляції.

 

Комфорт і практичність. Практичне завантаження пелет завдяки нашим висувним направляючим; ви можете легко програмувати та керувати каміном за допомогою хронотермостата та цифрового дисплея або за допомогою додатку My Superior з додатковим пристроєм Wi-Fi.

Розташування димохіда
Зверху злива
Рівні потужності
4
Електроспоживання
Вт
50
Клас енергоефективності
A +
Опалювальний об'єм приміщення
м³
150 - 260
Номінальна теплова потужність (min - max)
кВт
4,5 - 9
Тепловий ККД (min - max)
%
88,4 - 87,3
Номінальне споживання пелет (min - max)
кг/год
1,0 - 2,1
Вихід димоходу Ø
см
8
Місткість бункера
кг
13
Розміри Ш х Д х В
см
78 х 55 х 58
Вага
кг
140
multifuoco system piazzetta

Система мультифо равномерное распределение тепла по помещению

multifuoco system piazzetta

    Эксклюзивная Запатентованная система принудительной вентиляции, обогревающая помещение потоком горячего воздуха, идущего снизу. Естественные потоки тепла распределяют равномерным образом температуру от пола до потолка, гарантируем максимальный комфорт, без сосредоточивания теплого воздуха, которое, было бы сконцентрировано в потолка.

multifuoco system piazzetta

СИСТЕМА Multifuoco System

Тепло, которое равномерно распреляется по всему помещению

Система Мультифоко пропонує мотор з варійованою швидкістю, який подає в приміщення тепле повітря і має наступні переваги :

 • Він розподіляє тепле повітря на велику відстань, але із скромною швидкістю. Це невелика швидкість руху теплого повітря оберігає від відчуттів протягу, яке людське тіло випробовує при швидкості руху повітря понад 0,2 м /сек.

 • Створює певний ефект змішування, коли повітря рівномірно нагрівається як на висоті, так і на відстані.

 • Не викликає зваженої в повітрі пилу.

 • Освіжає навколишнє повітря, оскільки 1/3 усе циркулююче повітря поставляється зовні.

 • Не поглинає вологу з повітря.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

    За допомогою системи Multifuoco® тепле повітря виходить з нижньої частини, під топкою в печах і камінах. Воно активується автоматично, як тільки прилад досягає оптимальної температури. Після ввімкнення двигуни втягують повітря через щілини у верхній частині, яке нагрівається, проходячи поруч із внутрішніми стінками. Потім тепле повітря розподіляється через регульовані вентиляційні отвори, розташовані в нижній частині приладу. Ця система дифузії тепла, окрім того, що є найефективнішою системою для обігріву будинку, також є чудовим інструментом для оздоровлення повітря в домі. Вона усуває надлишок вологи, перешкоджаючи утворенню цвілі.

   Дослідження компанії Piazzetta увінчалися успіхом у використанні переваг ексклюзивної системи Мультифоко для топок-моноблоков. Кожна топка-моноблок компанії Piazzetta сконструйована і адаптована під систему Мультифоко

 

   Вентилятор розташований в нижній частині топки, і через грати над каміном він втягує всередину тепле повітря, яке зазвичай залишається в нерухомому стані на рівні стелі.

 

   Повітря проходить через спеціальні канали і ще більше нагрівається. Потім він змішується зі збагаченим киснем повітрям, яке поступає через підведення повітря зовні, і посилається в маленькі отвори внизу каміна або подається через спеціальні труби в суміжні кімнати.

Система Multifuoco system покращує самопочуття в домі

Фото естественного распределения тепла

по помещению без системы Multifuoco system 

multifuoco system piazzetta

Фото распределения тепла по помещению

с системой Multifuoco system 

multifuoco system piazzetta

Існує дві системи: Multifuoco system та Multifuoco system Plus 

multifuoco system piazzetta

Multifuoco system (Обычная) - имеет упрощённый пульт Д / У.

На пульте расположены следующие кнопки:

 • Включение / выключение

 • Интенсивность потока воздуха Больше / Меньше

 • Автомат: при достижении 40 градусов на температурном датчике вентилятора, он включается. Как только температура становится ниже 40 градусов, он выключается.  Температурный датчик располагается на корпусе топки  

multifuoco system piazzetta

Multifuoco system Plus- имеет программируемый пульт Д / У с ЖК - дисплеем

    Пульт имеем встроенный температурный датчик, який и измеряет температуру в помещении, посылает сигнал на вентилятор.

    В зависимости от выставленной вами температуры на пульте, регулирует скорость вращения вентилятора. Вся текущая информация отображается на дисплее пульта.

Режимы работы вентилятора:

 • ручной режим

 • режим Автомат

 • режим Комфорт

Распределение теплого воздуха по соседним помещениям

multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta
bottom of page