top of page
5.jpg

FVR120 - Дров'яна піч

для приготування їжі. VALORIANI Італія

3 400 €

* в гривне по курсу

Додаткові опціЇ:

- стіл під піч: від 350 евро

- термо облицювання печі (4 шари):  від 550 євро

- димохід; Рахується окремо

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Внутрішній розмір печі, см

Вага, кг

Разова закладка піцц (30 см), шт.

Розмір двері, см

Конектор димохіда, см

Час розігрівання печі до 300°, хв.

- 120х120

- 360

- 6

- 48х29

- 20

- 60

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

     Valoriani Vesuvio GR 120 - піч для піци виробництва італійської компанії Valoriani, яка спеціалізується на виробництві високоякісних комерційних і побутових печей для піци.

     Vesuvio GR 120 - це дров'яна піч для піци з варильною поверхнею діаметром 120 см. Вона розроблена як енергоефективна і проста у використанні, з такими функціями, як вбудований термометр і система теплоізоляції, яка допомагає зменшити втрати тепла і поліпшити загальну продуктивність приготування їжі.

     Ця піч для піци виготовлена з високоякісних матеріалів, таких як вогнетривка цегла та нержавіюча сталь, які забезпечують її міцність і довговічність. Крім того, піч має привабливий візуальний вигляд, класичний італійський стиль, який неодмінно вразить ваших гостей.

     В цілому, Valoriani Vesuvio GR 120 - відмінний вибір для тих, хто шукає високоякісну піч для піци, здатну забезпечити відмінні результати кожного разу.

   Дров'яна піч з прямим нагрівом. Піч зроблена з вогнетривкого матеріалу. Сімейні духові шафи серії FVR досі зберігають чарівний стиль геніального винаходу Сильвио Валориани більше 50 років тому. Ці духові шафи 5 різних розмірів здатні задовольнити будь-які потреби в приготуванні їжі, від маленьких до великих сімей.

СХЕМА

IMG_20190415_144608_1613994658_thumbs_800.jpg

МОНТАЖ ПЕЧІ

  Поставляється в розібраному вигляді, вимагає монтажу та оздоблення за місцем встановлення. Піч складається з модулів, вага кожного не більше 50 кг для доставки на місце складання не потрібно спец техніка, досить 2-х осіб. Збирається дуже просто, на кшталт конструктора. Для складання вам знадобиться основа-стіл під піч (цегла/метал/бетон)

chef 72 102 piazzetta фото

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ З ЦІЄЮ ПІЧЧЮ:

valoriani fvr
valoriani fvr
valoriani fvr
bottom of page