top of page

Про нас

Про нас

"PIAZZETTA" Україна - Наша компанія є кваліфікованим партнером Італійської фабрики PIAZZETTA в Україні. Ми багато років займаємося продажем опалювального та додаткового обладнання для житлових будинків, квартир, дачі.

Нашою основною метою є задоволення Ваших потреб. Ми гарантуємо надання перед- і післягарантійного обслуговування кваліфікованими співробітниками, які пройшли стажування в головному офісі фабрики і підтримують постійний зв'язок з компанією.

 

АСОРТИМЕНТ:
Асортимент магазину налічує понад 100 топок, 200 моделей печей, 350 варіантів камінів з оздобленням з кераміки або мармуру, з яких обов'язково знайдеться відповідний для вас варіант.

СКЛАД:
Найбільш популярні моделі продукції у нас в наявності. Термін поставки замовний позиції-максимум місяць, зазвичай близько двох-трьох тижнів.

СПІВРОБІТНИЦТВО:
Архітекторам, які торгують і монтажним організаціям надаємо хороші умови співпраці. Для ефективної роботи надаємо все необхідне: каталоги, технічну інформацію, прайс-листи. Консультація в будь-який час. При необхідності, наш фахівець може виїхати на зустріч з вашим клієнтом, або на об'єкт.

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ:
Якість і безпека відповідають найсуворішим європейським і міжнародним стандартам, підтвердженням чого є численні отримані сертифікати. Після довгих і ретельних перевірок фабриці були видані сертифікати, що засвідчують відповідність нормам захисту прав споживачів і навколишнього середовища.

Продукція Piazzetta заслужила кілька престижних сертифікатів за постійні практичні дослідження, що проводяться в лабораторіях компанії, ретельний відбір матеріалів, технологічні рішення і численні тести, що ще раз підтверджує прагнення фабрики до якості, захисту навколишнього середовища, скорочення споживання енергії і раціонального використання джерел.

Більш того, була сертифікована і система контролю якості за стандартами UNI EN ISO 9001: 2008 та європейським стандартам UNI EN 613, UNI EN 12815, UNI EN 13229, UNI EN 13240, UNI EN 14785, UNI EN 1856-2, 15 A B- VG, BlmSchV, LRV

ГАРАНТІЇ і СЕРВІС:
Ми є кваліфікованим постачальником італійської фабрики PIAZZETTA в Україні і надаємо офіційну гарантію заводу-виробника: 5 РОКІВ. Гарантія наявності будь-якої запасної частини обладнання: 10 РОКІВ. Весь товар супроводжується оригінальними заводськими документами. Виробництво продукції: тільки в Італії.

Також здійснюємо сервісне / пост-сервісне обслуговування обладнання кваліфікованими співробітниками, які пройшли стажування в головному офісі фабрики і підтримують постійний зв'язок з компанією.

ВИБІР КАМІНУ:
Каміни, димохід вибрати складно непідготовленій людині, тому що необхідні спеціальні знання та навички. Наші співробітники допоможуть вам підібрати найбільш відповідний варіант каміна або печі, визначитися з необхідним димоходом.

ДОСТАВКА:
Доставка продукції здійснюється в будь-які регіони України, будь-яким зручним для Вас перевізником (склад / склад, склад / двері).

bottom of page