Про фабрику

Презентація каталогу продукції Piazzetta (Італія)

Історія компанії сповнена яскравих емоцій і творчості
     Історія компанії Piazzetta заснована на дослідженнях, нововведення, досвіді та знаннях, а так само сучасних технологіях і виборі кращих матеріалів. Piazzetta піклується ні тільки про своїх клієнтів, але і про навколишнє середовище. З 1960 року компанія пропонує одні з найбільш гідних рішень для забезпечення людей теплом і комфортом.

Досвід і секрети виробництва. Наука комфорту.
Відділи управління, лабораторії, науково-дослідні департаменти, а також відділи збуту, об'єднані в підприємство, що займає 65 тисяч квадратних метрів.

Компанія Piazzetta пояснює таке об'єднання тим, що персонал робить неоціненний внесок у розвиток і зростання підприємства. Piazzetta може пишатися своєю 50-ти річною діяльністю, заснованої на сучасних і ексклюзивних технологіях, які гарантують надійність і якість продукції день у день.

Виробничий процес на фабриці PIAZZETTA

Організація і сервіс. значення надійності
Добре організована компанія, своєчасно дає конкретні відповіді на всі запитання. Piazzetta готова поділитися своїми знаннями і досвідом з представниками прогресивно розвивається, а також з все більш компетентними і вимогливими споживачами.

Дослідження і технологія. вища якість
Продукція компанії Piazzetta є високотехнологічною, що гарантує відмінну функціональність, надійність і ефективність. Метою постійних досліджень і тестувань є введення нових методів виробництва для досягнення кращої роботи обладнання. Завдяки бажанню і прагненню, ми змогли знайти сучасні технологічні рішення, що гарантують комфорт і безпеку.

Сертифікати. Високий рівень виробництва і продукції
Якість, безпека та рівень викидів в атмосферу відповідають найсуворішим європейським і міжнародним стандартам, підтвердженням чого є численні отримані сертифікати. Після довгих і ретельних перевірок фабриці були видані сертифікати, що засвідчують відповідність нормам захисту прав споживачів і навколишнього середовища. Продукція Piazzetta заслужила кілька престижних сертифікатів за постійні практичні дослідження, що проводяться в лабораторіях компанії, ретельний відбір матеріалів, технологічні рішення і численні тести, що ще раз підтверджує прагнення фабрики до якості, захисту навколишнього середовища, скорочення споживання енергії і раціонального використання джерел. Більш того, була сертифікована і система контролю якості за стандартами UNI EN ISO 9001: 2008 та європейським стандартам UNI EN 613, UNI EN 12815, UNI EN 13229, UNI EN 13240, UNI EN 14785, UNI EN 1856-2, 15 A B- VG, BlmSchV, LRV.

Гарантія 5 років. Сервісна підтримка - 10 років
Завод Piazzetta надає 5 років гарантії на камінні топки і печі. Багаторічний досвід фахівців відділу досліджень в розробці нових опалювальних рішень сфокусований на досягненні ідеального співвідношення продуктивності, безпеки і міцності конструкції. Ці цінності забезпечують тривалий термін служби і ваш спокій при експлуатації продукції Piazzetta. Гарантія наявності оригінальних запасних частин протягом 10 років.