top of page

Доставка

Доставка, оплата

     Ми працюємо з надійними партнерами-логістами, які мають великий досвід у перевезенні великогабаритних товарів. Ми також використовуємо спеціальне обладнання та інструменти для пакування та захисту камінів під час транспортування.

     Наша команда дбає про те, щоб камін був доставлений у належному стані та вчасно. Ми також надаємо послуги зі встановлення та монтажу камінів, що дає змогу вам уникнути зайвого клопоту та економити час.

Способи доставки:

 

  • Доставка кур'єром по Україні - Безкоштовно (Якщо товар не є акційним).

   

   Доставка продукції здійснюється у будь-які регіони України, будь-яким зручним для Вас перевізником (склад/склад). В основному ми користуємося послугами перевізника : "НОВА ПОШТА". Перед відправкою увесь товар додатково обшивається деревом і страхується на повну його вартість.

 

  • Самовивезення - Ви можете особистим транспортом забрати товар з нашого складу в м. Києві.

   

    У разі самовивезення перед замовленням машини обов'язково проконсультуйтеся у менеджера про властивості і розміри вантажу, оскільки деякий товар є негабаритом (більше 2 метрів у висоту), і не поміщається в стандартну Газель, а його перевезення здійснюється ТІЛЬКИ стоячи. 

     Ми гарантуємо, що ваш камін буде доставлений безпечно і вчасно, щоб ви могли насолоджуватися затишком і комфортом, які він надає. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про нашу доставку камінів та інші послуги.

bottom of page