top of page

Про фабрику

Італійська фабрика SUPERIOR

    Superior - це бренд, який є частиною групи Gruppo Piazzetta.

 

    Фабрика, заснована в Асоло (Італія) у 1960 році, сьогодні, після більш ніж п'ятдесятирічного досвіду, це консолідована компанія з великою ефективною структурою, комплексами, що поширюється на площі 65 000 кв.м.

 

    Постійні технологічні дослідження дали можливість розробити ексклюзивні патенти на покращення функціональності та безпеки продукції та прагнення до високих стандартів якості.

 

    Якість продукції підтверджується найсуворішою європейською сертифікацією. Крім того, чутливість до екологічних проблем була спрямована в групи PIAZZETTA для вивчення систем опалення з низькими викидами та високою ефективністю.

Приємний теплий

 

   У великому асортименті The Superior Factory ви можете знайти продукти, які найкраще рішення для опалення будинку: дерев’яна плита або гранули, облицювання з сильної сталі або ручної роботи кераміки. У верхньому асортименті ви знайдете найбільш функціональну, естетичну, підходящу для розміру духовки, яка найкраще підходить для вашого будинку. Використовуючи дерев’яні печі або на гранулах, ви можете насолоджуватися приємною атмосферою вогню та комфорту.

Заощадження та практичність.

 

    Висока ефективність та низьке споживання Будівництво верхньої печі та системи тепловіддачі з високою ефективністю забезпечують високу теплову продуктивність, мінімальне споживання палива та зменшення викидів. практичність. Особливості дизайну чудових печей роблять їх легкими, практичними у використанні та обслуговуванні.

 

Структура та відмінний зовнішній вигляд

 

    Сталева рама з великою товщиною та чавунною пічами надзвичайно міцна, надійна і міцна. Це добре виглядає в різних формах і розмірах. Сучасний, класичний, з духовкою, з лавкою: немає двох однакових табличок, кожна з яких має свою відмінну особливість, яку ви можете знайти найбільш підходящим для вашого способу життя та вашого будинку. Компактні каміни легко встановлюються в існуючих кімнатах або нових будинках.

 

bottom of page