top of page

Монтаж камінів:

Встановлення печей, камінів та іншого нагрівального обладнання "Під Ключ"

777.jpg

      Монтаж каміна - це процес, який вимагає певних знань і навичок. Каміни є одним з найпопулярніших елементів декору в будинках і квартирах, які створюють затишну і теплу атмосферу в будь-якому приміщенні. Однак, встановлення каміна може бути складним завданням, особливо якщо ви ніколи раніше не займалися подібними роботами.

     Монтаж каміна вимагає знання про правильну установку димаря, вибір відповідного місця для каміна, правильну установку облицювання і декоративних елементів. Помилки в процесі встановлення можуть призвести до серйозних проблем, таких як пожежа або отруєння газами.

     Для того, щоб установка каміна пройшла гладко і безпечно, необхідно звернутися до професіоналів, які мають досвід у цій галузі. Компанія, що спеціалізується на монтажі камінів, надає повний спектр послуг, включно з консультаціями щодо вибору відповідного типу каміна, проєктуванням і установкою.

     Кваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати оптимальне рішення, яке підійде саме вам, і встановлять камін з дотриманням усіх необхідних стандартів і правил безпеки. Крім того, після монтажу каміна, фахівці проведуть додаткову перевірку і тестування, щоб переконатися, що все працює правильно і безпечно.

   

     Не ризикуйте своєю безпекою та здоров'ям, зверніться до професіоналів, які зроблять встановлення каміна швидким, безпечним та якісним.

     Важливо відзначити, що монтаж каміна - це не тільки процес встановлення фізичних елементів, а й вибір правильного типу каміна, який підійде саме для вашого приміщення. Існують різні типи камінів, включаючи газові, дров'яні, електричні тощо. Кожен тип має свої особливості та переваги, тому важливо вибрати оптимальний варіант з урахуванням ваших потреб і бюджету.

    Наша компанія, також може запропонувати широкий вибір облицювальних матеріалів і декоративних елементів, які допоможуть створити унікальний і стильний дизайн для вашого каміна. Від класичного кам'яного облицювального матеріалу до сучасних металевих деталей, ви можете вибрати те, що відповідає вашим уподобанням і стилю.

   Крім того, під час встановлення каміна важливо враховувати правила безпеки та дотримуватися всіх необхідних вимог, щоб мінімізувати ризики загоряння та отруєння газами. Професійні монтажники камінів мають досвід і знання, необхідні для забезпечення безпечного встановлення каміна та дотримання всіх стандартів і вимог.

 

     У підсумку, встановлення каміна - це інвестиція у ваш дім і комфорт вашої родини. Зверніться до професіоналів, щоб отримати якісне встановлення каміна, яке прослужить вам багато років і створить затишну і теплу атмосферу у вашому домі.

Звернувшись до нас, ви можете:

 

  • Отримати консультацію щодо вибору системи та її розрахунку;

  • Купити необхідні комплектуючі;

  • Замовити встановлення димоходу;

  • Замовити регулярне прочищення та обслуговування димоходу.

Виїзд на заміри, консультацію - БЕЗКОШТОВНО.

Гарантія 1 рік (за договором) на всі будівельні роботи з моменту введення в експлуатацію встановленого обладнання!

 

Монтаж натуральних дров'яних камінів вимагає індивідуального підходу, під час їхнього встановлення необхідно враховувати норми безпеки та залучати до монтажу висококваліфікованих фахівців. Наша компанія виконує встановлення камінів, печей, димоходів і має всі необхідні сертифікати та свідоцтва встановленого зразка.

Усі наші бригади монтажників мають кваліфікований досвід робіт щонайменше 5 років, постійно проходять навчальні семінари від виробників камінного обладнання в Європі, і тому ми впевнені в якості наших послуг.

Ба більше, ми ретельно стежимо за кваліфікованим підходом до роботи наших бригад, тому якщо у вас раптом виникнуть якісь розбіжності або проблеми з бригадою монтажників, можете сміливо дзвонити нам за телефоном +38 (067) 118-19-18 і ми негайно вирішимо всі питання, аж до негайної зміни бригади, без жодних фінансових витрат з вашого боку.

Наші контакти

Зв'яжіться з нами

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

piazzetta.kiev@gmail.com

LOGO_КВАДРАТ_PNG.png

Напишіть нам,
і ми відповімо найближчим часом.

Інформацію надіслано. Дякуємо!

bottom of page