top of page
ADMETO.webp
twL_news_22I14_DKoC9GRdbd.jpg

ADMETO

TRAFORART Іспанія

Камін Adeto Traforart від іспанської фабрики поєднує сучасний елегантний дизайн, високу якість матеріалів і передові технології для ефективного та екологічного обігріву.

admeto traforart

ADMETO. ЦЕНТРАЛЬНИЙ З ДВОМА РОЗКЛАДНИМИ ДВЕРЯМИ. Traforart Іспанія

Код: K-182/4004

дрова

9.840 Є*

*в гривні по курсу

  • Розмір: 120х120х85 см.

  • Потужність: 10 kW.

  • Вага: 160 кг.

біо паливо

11.440 Є*

*в гривні по курсу

газ

13.040 Є*

*в гривні по курсу

Камін "Adeto Traforart" від іспанської фабрики Traförart

 

це вишуканий елемент інтер'єру, що поєднує в собі сучасний дизайн і традиційну якість іспанського виробництва. Він створить затишок і стане центральним акцентом будь-якої кімнати.

Бренд
Traforart
Країна виробник
Іспания
Матеріал
Сталь, чавун
Гарантія
рік
5
Розміри ВхШхГ
см
124,5х120х120
Вага
кг
160
ККД
%
67
Діаметр димоходу
см
20
Потужність
kW
10
Наявність попільника
Так
Площа обігріву
м2
до 100
Конфігурація
Підвісний
Вид скла
4 скла
Метод відкриття дверей
бокове
Довжина полін
см
40
Система самоочистки скла
Так

​​Искусство в каждой детали

Фабрика TRAFORART
Під час виробництва всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне до однієї й тієї самої мети - донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню. Технологія подвійного допалювання, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших та найсміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера з кількості моделей, що виготовляються, та рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворіть його на незабутнє видовище, а потім перетворите його в незабутню атмосферу.

 

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей і пропозицій щодо нових оздоблень та їхнього подальшого вдосконаленняМи - дизайнери. Ми - виробники.Ми дбайливо ставимося до нашої продукції з моменту появи ідеї до здійснення монтажних робіт

bottom of page