top of page
ADMETO4.jpg
twL_news_22I14_DKoC9GRdbd.jpg

ADMETO настінний

TRAFORART Іспанія

Камін Admeto Traforart від іспанської фабрики поєднує сучасний елегантний дизайн, високу якість матеріалів і передові технології для ефективного та екологічного обігріву.

ADMETO4.jpg

ADMETO. НАСТІННИЙ . Traforart Іспанія

Код: A-220/2001

дрова

8.160 Є*

*в гривні по курсу

  • Розмір: 120х68х85 см.

  • Потужність: 10 kW.

  • Вага: 160 кг.

біо паливо

9.600 Є*

*в гривні по курсу

газ

11.680 Є*

*в гривні по курсу

Камін "Admeto Traforart" від іспанської фабрики Trafоrart

 

це вишуканий елемент інтер'єру, що поєднує в собі сучасний дизайн і традиційну якість іспанського виробництва. Він створить затишок і стане центральним акцентом будь-якої кімнати.

Бренд
Traforart
Країна виробник
Іспанія
Матеріал
Сталь, чавун
Гарантія
рік
5
Розміри ВхШхГ
85,6х120х69,5
Вага
кг
120
ККД
%
77
Діаметр димоходу
см
20
Потужність
kW
12.2
Наявність попільника
Так
Площа обігріву
м2
до 120
Конфігурація
настінний
Вид скла
трьохстороннє
Метод відкриття дверей
бокове
Довжина полін
см
40
Система самоочистки скла
Так

​​Искусство в каждой детали

Фабрика TRAFORART
Під час виробництва всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне до однієї й тієї самої мети - донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню. Технологія подвійного допалювання, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших та найсміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера з кількості моделей, що виготовляються, та рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворіть його на незабутнє видовище, а потім перетворите його в незабутню атмосферу.

 

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей і пропозицій щодо нових оздоблень та їхнього подальшого вдосконаленняМи - дизайнери. Ми - виробники.Ми дбайливо ставимося до нашої продукції з моменту появи ідеї до здійснення монтажних робіт

bottom of page