top of page

Кераміка ALUKER

Aluker® - один з найкращих і найдовговічніших матеріалів для камінних топок

    Aluker - це тип матеріалу, який використовується у виробництві дров'яних печей і камінів. Це запатентований матеріал, що складається з високого відсотка глинозему, який є різновидом керамічного матеріалу, і меншого відсотка інших компонентів, таких як каолін, польовий шпат і кварц.

     Цей матеріал відомий своєю винятковою довговічністю, високою термостійкістю та здатністю тривалий час утримувати тепло, навіть після того, як вогонь згас. Його також дуже легко чистити та доглядати.

Piazzetta - італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві дров'яних печей, камінів та інших опалювальних рішень. Вони використовують Aluker у багатьох своїх продуктах, щоб забезпечити високоякісні, довговічні та ефективні опалювальні рішення для дому та бізнесу.

     Топки облицьовані панелями з вогнетривкої кераміки Aluker®, запатентованої фабрикою Piazzetta, що покращують процес горіння і поширення тепла. Кераміка Aluker® гарантує високу тепловіддачу, безпечне використання, просте обслуговування і надійність. Ба більше, світлий колір покриття надає яскравості полум'ю. Але за запитом можливий колір: Антрацит

                                         

                                          - інноваційний матеріал, який зберігає і накопичує тепло, що отримується від вогню.

 

 

Камінні топки компанії Piazzetta облицьовані всередині камери згоряння панелями, виготовленими з Aluker®.

Aluker® - ексклюзивний інноваційний матеріал, який з'явився в результаті багаторічних досліджень розробників компанії Piazzetta.

 

Унікальні властивості цього матеріалу:

  • відмінна стійкість до високих температур і тривалого впливу полум'я;

  • безпека в експлуатації та підвищення надійності з плином часу;

  • простота використання і догляду;

  • висока теплоємність - здатність зберігати і накопичувати тепло.

 

 

     Aluker - це матеріал, який був розроблений компанією Piazzetta з метою забезпечення кращого та ефективнішого нагрівання їхньої продукції. Основним компонентом цього матеріалу є глинозем, який відомий своєю високою температурою плавлення, високою міцністю і хорошою теплопровідністю. Інші компоненти, які використовуються в Aluker, ретельно підібрані для надання матеріалу необхідних властивостей, щоб витримувати високі температури і термічні навантаження, які виникають під час процесу нагрівання.

Обпал Aluker® у печі при температурі 1230° C

Суміш компонентів, з яких виробляється Aluker®, проходить випал у печі за високих температур, що надає матеріалу механічних і фізичних властивостей, типових для кераміки, використовуваної в умовах температурного стресу. 

 

Зліва - температурна крива, що характеризує випал Aluker® у муфельній печі: процес триває 24 години, водночас температура випалу доходить до 1230°C.

Неперевершена стійкість до нагрівання °C

    Aluker® є результатом тривалих досліджень, проведених у лабораторіях заводу Piazzetta. Метою цих досліджень було створення такого матеріалу для внутрішнього футерування камінної топки, який був би стійкий до особливо несприятливих температурних умов, і особливо до теплового удару, спричиненого спрямованим подаванням повітря до поверхні матеріалу і, внаслідок цього, різкого підвищення температури.

Після півтори хвилини впливу на чавун газовим пальником у ньому утворюється отвір.

Після п'яти хвилин нагрівання Aluker® таким же пальником, він зберігає всі свої фізичні властивості.

Стійкість до механічного удару і згинання

Під час випробування на вигин Aluker®, навіть будучи керамічним матеріалом, продемонстрував гарний механічний опір і не витримав тільки різкого і сильного удару. Випробувальний зразок (панель Aluker® розмірами 8x16x2 см) піддався впливу сили в 100 кг.

Покращені параметри та розподіл тепла

Ще однією перевагою камінної топки, викладеної панелями з Aluker®, є її значна потужність і здатність накопичувати та відбивати тепло. Панелі з Aluker накопичують тепло, вироблене полум'ям, і помітно покращують якість горіння, практично мінімізуючи т.зв. "мертві періоди" між закладками дров.

     На малюнку нижче показується сповільнена зйомка процесу займання нової порції дров від вугілля з попередньої закладки.

Також за запитом Aluker® можливий у кольорі: Антрацит

bottom of page