top of page

МР TH Серія. Бойлер топки пеллетні

1.11 Бойлер топки на пелетах

IP14TH piazzetta

5 430 *

*в гривне по курсу

16,9 кВ (160 м2)

 

Замовлення: 19 днів

MP 973 TH PIAZZETTA

7 005 *

*в гривне по курсу

30,3 кВ (300 м2)

 

Замовлення: 19 днів

MP 973 TH ACS PIAZZETTA

7 285 *

*в гривне по курсу

30,3 кВ (300 м2)

 

Замовлення: 19 днів

Технічне нововведення.

    Топки MP, працюючі на деревних паливних гранулах, характеризуються своїм лінійним і витонченим стилем, гнучкістю установки, виключно довгим часом горіння, практичністю і простотою експлуатації

Система Multifuoco. Тепло, що розподіляється по кімнаті з підлоги до стелі.

 

Топки серії MP можуть бути оснащені ексклюзивною системою Multifuoco, яка гарантує рівномірний розподіл тепла з кімнати, де встановлена топка, в суміжні кімнати. На топку можна встановити два комплекти Multifuoco, якими можна управляти з одного пульта.

Подвійна система електропостачання. Два незалежні вентилятори.

    Для досягнення найкращого подання нагрітого повітря до кімнати топки, працюючі на гранулах, забезпечені подвійним вентилятором. Потужність обох вентиляторів можна регулювати окремо. Ви можете використати обидва вентилятори для установки різної температури, наприклад, для кімнати, в якій Ви знаходитеся в денний час, і для спальної кімнати.

Система MULTICOMFORT


     Пульт дистанційного керування з ЖК екраном має функцію MULTICOMFORT, завдяки якій Ви можете управляти температурою в кімнаті, де встановлений камін, а також в суміжних кімнатах. Більше того, пульт є також датчиком-реле температури, що пропонує опцію установки програми на тиждень, день або вихідні.

Система дистанційного керування. Включення і виключення каміна за допомогою Wi-Fi

     Наявність інтерфейсу, який можна підключити до електронної панелі, дає можливість управляти каміном дистанційно (не з будинку) за допомогою  Wi-FI

Гнучкість підключення. Зручне завантаження деревних гранул. 

     Топки можуть бути оснащени додатковим набором для фронтального завантаження. Уся серія продукції надає конструктивну і естетичну незалежність.

Технологія безперервного горіння. Декілька днів не потрібно чергове завантаження палива.
     

     Топки, працюючі на деревних гранулах, оснащені додатковим резервуаром, завдяки якому збільшується інтервал між завантаженнями палива.

Система обдування скла. Обдування керамічного скла 

     Повітря постійно обдуває керамічне жароміцне скло, що витримує до 750°З, завдяки чому воно завжди залишається чистим і забезпечує прекрасний огляд вогню.

Чавунна топка. Високий рівень ККД і довгий термін служби. 

     Чавунні топки забезпечують високий рівень тепловіддачі, а отже і високу ефективність. Товщина топки гарантує міцність конструкції і її довговічність.

Прихована ручка дверець. Сучасний дизайн. 

Прихована ручка дверець робить топку ще витонченішою.  

bottom of page