top of page

Статті

Перша корпоративна академія Gruppo Piazzetta за межами Італії.

Ми раді відсвяткувати початок нової глави в нашій компанії: перша корпоративна академія Gruppo Piazzetta за межами Італії.

     26 липня ми урочисто відкрили нашу корпоративну академію в компанії JDS Service BV, що належить Єлле де Шенмекеру, в місті Путте (Бельгія).

     На заході були присутні наш менеджер з експорту Крістіан Брайтенмозер та наш спеціаліст з обслуговування клієнтів Массімо Граньєро, а наш менеджер з післяпродажного обслуговування Серджіо Зампероні був запрошений компанією, щоб віртуально перерізати стрічку в новій бельгійській штаб-квартирі.

unnamed.jpg
unnamed (1).jpg

     Корпоративна академія, що зароджується, - це проект, спрямований на навчання та розвиток співробітників і партнерів, щоб гарантувати їм необхідні навички для вирішення викликів сьогодення та майбутнього.

Ми віримо, що інвестиції в людей - це секрет сталого зростання та довготривалого успіху нашої групи.

 

     Корпоративна академія буде динамічним навчальним центром, простором, в якому наші співробітники зможуть розвивати свої професійні навички, місцем для обміну найкращими практиками, щоб гарантувати, що кінцеві клієнти завжди отримують найкращий продукт.

Ми сподіваємося, що вам сподобається цей проект, і ми віримо, що ви захочете долучитися до нього. 

 

Вітаємо всіх і бажаємо успіхів у навчанні!

bottom of page