top of page

ECODESIGN 2022

European Union parameters

33_ecodesign_02 (1).jpg

Ecodesign 2022 - це програма Європейського союзу з екодизайну, яка спрямована на підвищення енергоефективності та зниження шкідливих викидів у навколишнє середовище. У рамках цієї програми встановлюються стандарти для різних продуктів, зокрема й для камінів і печей.

Ecodesign 2022 - це новий набір стандартів, який встановлює ще більш жорсткі вимоги до екологічної ефективності камінів та інших опалювальних пристроїв, що продаються в Європейському союзі. Ці нові стандарти набувають чинності з 1 січня 2022 року і спрямовані на поліпшення якості повітря в містах і на скорочення викидів шкідливих речовин.

 

Нові стандарти Ecodesign 2022 встановлюють максимально допустимі рівні викидів шкідливих речовин, таких як оксиди азоту і тверді частинки. Крім того, вони вимагають встановлення ефективних фільтрів для зниження викидів CO2.

 

Для того, щоб відповідати вимогам Ecodesign 2022, виробники камінів та інших опалювальних пристроїв повинні використовувати нові технології та матеріали, які дають змогу досягти більш високої ефективності та зниження викидів.

 

Наприклад, каміни повинні використовувати паливо з низьким вмістом вологи і високим калорійним вмістом, а також мати більш ефективну систему згоряння.

 

Компанія Piazzetta, як лідер на ринку камінів та інших опалювальних пристроїв, уже випускає моделі, які відповідають вимогам Ecodesign 2022 і навіть перевищують їх. Більшість камінів Piazzetta вже обладнано високоефективними системами згоряння та фільтрами, які дають змогу знизити викиди шкідливих речовин до мінімуму.

 

Таким чином, обираючи каміни Piazzetta, ви можете бути впевнені в тому, що вони відповідають новим стандартам екологічної ефективності та допомагають зберігати чисте повітря у вашому домі та навколо нього.

bottom of page