top of page
HESTIA.jpg
twL_news_22I14_DKoC9GRdbd.jpg

Hestia

 

TRAFORART Іспанія

Камін Gaia Traforart від іспанської фабрики поєднує сучасний елегантний дизайн, високу якість матеріалів і передові технології для ефективного та екологічного обігріву.

HESTIA.jpg

Hestia. Traforart Іспанія

Код: 21585

Колір:

ЧОРНИЙ

дрова

7.968 Є*

*в гривні по курсу

дрова

9.648 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

9.488 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

11.168 Є*

*в гривні по курсу

Камін "Hestia Traforart" від іспанської фабрики Trafоrart

 

це вишуканий елемент інтер'єру, що поєднує в собі сучасний дизайн і традиційну якість іспанського виробництва. Він створить затишок і стане центральним акцентом будь-якої кімнати.

газ

11.032 Є*

*в гривні по курсу

газ

12.712 Є*

*в гривні по курсу

Колір:

сірий

дрова

10.816 Є*

*в гривні по курсу

біо паливо

12.336 Є*

*в гривні по курсу

газ

13.880 Є*

*в гривні по курсу

Колір:

Білий

Бренд
Traforart
Країна виробник
Іспанія
Матеріал
Сталь, чавун
Гарантія
рік
5
Вага
кг
180
ККД
%
65
Діаметр димоходу
см
18
Потужність
кВт
9
Площа обігріву
м2
до 60
Конфігурація
Підвісний

​​Искусство в каждой детали

Фабрика TRAFORART
Під час виробництва всіх своїх металевих камінів компанія Traforart незмінно прагне до однієї й тієї самої мети - донести до людей максимум тепла, але не на шкоду неповторному видовищу живого вогню. Технологія подвійного допалювання, використання найстійкіших матеріалів (сталь, чавун, склокераміка, теплостійкі емалі), перетворення класичних і створення найновіших та найсміливіших моделей перетворює компанію Traforart на лідера з кількості моделей, що виготовляються, та рішень для сучасного ринку. Тепло Вашого каміна завжди буде з Вами, перетворіть його на незабутнє видовище, а потім перетворите його в незабутню атмосферу.

 

ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН І ВИРОБНИЦТВО
Більш ніж 40-річний робочий досвід у галузі пічного виробництва та лідерство компанії у сфері виробництва металевих камінів наділяють нас силою та досвідом для запуску нових моделей і пропозицій щодо нових оздоблень та їхнього подальшого вдосконаленняМи - дизайнери. Ми - виробники.Ми дбайливо ставимося до нашої продукції з моменту появи ідеї до здійснення монтажних робіт

bottom of page