top of page

Монтаж камина

Каміни будь-якої складності під ключ.

Наша компанія здійснює весь комплекс робіт зі встановлення обраного камінного та пічного обладнання, димоходів, розведення гарячого повітря по всьому будинку.

 


Виїзд на заміри, консультацію - БЕЗКОШТОВНО.

Гарантія 1 рік (за договором) на всі будівельні роботи з моменту введення в експлуатацію встановленого обладнання!

Монтаж натуральних дров'яних камінів вимагає індивідуального підходу, при їх установці необхідно враховувати норми безпеки і залучати до монтажу висококваліфікованих фахівців. Наша компанія виконує установку камінів, печей, димоходів і має всі необхідні сертифікати та свідоцтва встановленого зразка.

Всі наші бригади монтажників мають кваліфікований досвід робіт не менше 5 років, постійно проходять навчальні семінари від виробників камінного обладнання в Європі, і тому ми впевнені в якості наших послуг.

Більш того, ми ретельно стежимо за кваліфікованим підходом до роботи наших бригад, тому якщо у вас раптом виникнуть якісь розбіжності або проблеми з бригадою монтажників, можете сміливо дзвонити нам за телефоном +38(098)194-55-10 і ми негайно вирішимо всі питання, аж до негайної зміни бригади, без жодних фінансових витрат з вашого боку.

Монтаж камина необходимо доверить квалифицированным специалистам!

   Монтаж печи или камина, дымоходной системы должен быть проведен с учетом всех противопожарных правил и строительных норм, а также быть в исправном техническом состоянии. Все эти условия могут соблюсти только высококвалифицированные специалисты, имеющие большой опыт в монтаже отопительного оборудования. 

  Для решения вопросов, связанных с монтажом оборудования, представляющего серьезную пожарную опасность, всегда нужно обращаться к профессионалам, это сэкономит время, деньги, сбережет имущество и, что самое главное, сохранит жизнь.

bottom of page