top of page
MC_WEB2.webp

Дров'яні вставки для перетворення Вашого каміна

Дров'яні вставки МС дозволяють перетворити традиційний відкритий камін на більш сучасний і функціональний. Топки виготовлені за ультрасучасними технологіями, підібрані таким чином, щоб дати нове життя вашому старому каміну, а також ідеально підходять для перших установок.

1.5 MC-Серия. Камінні топки-касети

focolari_legna_10.jpg

Технологія для максимальної продуктивності
Дров'яні топки Piazzetta, що відрізняються особливо високою продуктивністю і простотою установки, відомі своїми передовими рішеннями, які гарантують високу продуктивність і низький рівень викидів в атмосферу. Система третинного підігріву повітря, використання Aluker® для внутрішнього облицювання, а також велика і практична жаровня є їх ексклюзивними, відмінними рисами
.

Технологія для найвищої продуктивності

 • Сучасна технологія - це чудове поєднання технологій та складного стилю. Завдяки їх розмірам та формам компактні печі серії MC роблять можливим для різних типів установки. Нові сучасні форми та пумоти створюють кадр полум'я, яка не може не привернути уваги.

 • Система Multifuoco - це тепло, що розподіляється по кімнаті від підлоги до стелі. Печі серії MC можуть бути оснащені ексклюзивною ексклюзивною системою Multifuoco, яка гарантує рівномірний розподіл тепла з кімнати, де фаїль встановлюється в сусідніх кімнатах. Ви можете встановити на печі два набори Multifuoco, які можна керувати з одного пульта дистанційного керування.

 • Сталева конструкція міцна і стійка до зносу. Сталева конструкція робить обладнання міцним, надійним та стійким до зносу. Саме ці характеристики відрізняють усі продукти Piazzetta.

 • Приховані двері - це прихована ручка, двері на петлях, петлі праворуч у стандартній версії печі. Петля можна встановити на протилежній стороні, що дає ще більше можливостей під час встановлення.

 • Третинна система подачі повітря - найкращі показники. Система постачання третинного повітря забезпечує найвищу ефективність згоряння та гарантує досягнення високої ефективності при низькому рівні викидів в атмосферу

 • Набір для подачі повітря на свіжому повітрі- цей набір покращує постачання первинного повітря та оптимізує рівень ефективності. У герметичних будинках з невеликим споживанням енергії первинне повітря, необхідне для згоряння, має бути на шляху. Додатковий набір спрямовує зовнішнє повітря в камеру, тим самим покращуючи згоряння та рівень ефективності.

 • Велика і глибока решітка - це практична решітка ексклюзивної форми. Завдяки своїй формі та глибині, вдячний матеріал, стійкого до тепла, стійкий до тепла, дуже практична, що вміщує велику кількість попелу.

 • Знімні відбивачі диму - це простота обслуговування. Верхній димовий відбивач, виготовлений з стійкого до тепла, оптимізує спалювання, оптимізує рівень ефективності. Можливість видалення відбивача робить процес очищення швидко та практичного

 • Проста установка- не потрібно збірки. Незважаючи на те, що сталева конструкція дуже довговічна, її вага така, що печі можна перемістити без особливих зусиль. Завдяки цьому процес встановлення стає ще простішим.

Схема роботи камінных касет серії МС:

МС piazzetta
СТРЕЛКА_3.png
СТРЕЛКА_3.png

Відкривання скла: ВБІК

LUGANO MC 70_51_ТЕХ.jpg
MC 65_60.jpg
ECODESING 2022

Камінна топка 11,0 кВт

MC65/60 Piazzetta.

Розмір скла: 65х60

*в гривне по курсу

2 510Є*

СТРЕЛКА_3.png
СТРЕЛКА_3.png
BERNA MC 70-51.jpg
MC 65_60.jpg
ECODESING 2022

Камінна топка 12,0 кВт

MC70/51 Piazzetta.

Розмір скла: 70.5х51.5

*в гривне по курсу

2 550 Є*

СТРЕЛКА_3.png
СТРЕЛКА_3.png
BERNA MC 90-44.jpg
MC 65_60.jpg
ECODESING 2022

Камінна топка 14,0 кВт

MC90/44.5 Piazzetta.

Розмір скла: 90х44.5

*в гривне по курсу

2 780 Є*

СТРЕЛКА_3.png
СТРЕЛКА_3.png
MC12048.jpg
MC 65_60.jpg
ECODESING 2022

Камінна топка 15,0 кВт

MC120/48.5 Piazzetta.

Розмір скла: 118.5х48.5

*в гривне по курсу

3 370 Є*

СТРЕЛКА_3.png
СТРЕЛКА_3.png
SHUTTLE.jpg
MC_65_60_PLUS.jpg
ECODESING 2022

Камінна топка 10,0 кВт

MC65/60 Plus Piazzetta.

Розмір скла: 65х60

*в гривне по курсу

3 150 Є*

LUBECCA.jpg
MC_65_60_PLUS2.jpg
ECODESING 2022

Камінна топка 10,0 кВт

MC65/60 Plus m. Piazzetta

Розмір скла: 65х60

*в гривне по курсу

3 480 Є*

multifuoco system piazzetta

Система МУЛЬТИФОКО тепло нового покоління.

Рівномірний розподіл тепла по приміщенням

multifuoco system piazzetta

     Ексклюзивна запатентована система примусової вентиляції, що обігріває приміщення потоком гарячого повітря, що йде знизу. Природні потоки тепла розподіляють рівномірним чином температуру від підлоги до стелі, гарантуючи максимальний комфорт, без зосередження теплого повітря, яке, було б сконцентровано у стелі.

     Дратівлива різниця температур між підлогою та стелею - проблема, з якою багато людей все ще стикаються протягом зимових місяців. Це пов'язано з тим, що більшість людей покладаються на традиційні системи опалення, які використовують природну конвекцію: тепле повітря має тенденцію накопичуватися під стелею, тоді як на рівні підлоги воно залишається холодним. Це робить такі прості дії, як ходіння босоніж по дому, неприємними. На жаль, такий тип системи опалення не дозволяє досягти рівномірної температури по всьому будинку.

 

    Інноваційна відповідь Piazzetta на цю постійну проблему називається Multifuoco® System - система примусової вентиляції, яка забезпечує ідеальний комфорт і постійну температуру.

multifuoco system piazzetta

Вентиляційна система Multifuoco System та Multifuoco System Plus

Тепло, яке рівномірно розподіляється по усьому приміщенню

Система Мультифоко пропонує мотор з варійованою швидкістю, який подає в приміщення тепле повітря і має наступні переваги :

 • Він розподіляє тепле повітря на велику відстань, але із скромною швидкістю. Це невелика швидкість руху теплого повітря оберігає від відчуттів протягу, яке людське тіло випробовує при швидкості руху повітря понад 0,2 м /сек.

 • Створює певний ефект змішування, коли повітря рівномірно нагрівається як на висоті, так і на відстані.

 • Не викликає зваженої в повітрі пилу.

 • Освіжає навколишнє повітря, оскільки 1/3 усе циркулююче повітря поставляється зовні.

 • Не поглинає вологу з повітря.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

    За допомогою системи Multifuoco® тепле повітря виходить з нижньої частини, під топкою в печах і камінах. Воно активується автоматично, як тільки прилад досягає оптимальної температури. Після ввімкнення двигуни втягують повітря через щілини у верхній частині, яке нагрівається, проходячи поруч із внутрішніми стінками. Потім тепле повітря розподіляється через регульовані вентиляційні отвори, розташовані в нижній частині приладу. Ця система дифузії тепла, окрім того, що є найефективнішою системою для обігріву будинку, також є чудовим інструментом для оздоровлення повітря в домі. Вона усуває надлишок вологи, перешкоджаючи утворенню цвілі.

   Дослідження компанії Piazzetta увінчалися успіхом у використанні переваг ексклюзивної системи Мультифоко для топок-моноблоков. Кожна топка-моноблок компанії Piazzetta сконструйована і адаптована під систему Мультифоко

 

   Вентилятор розташований в нижній частині топки, і через грати над каміном він втягує всередину тепле повітря, яке зазвичай залишається в нерухомому стані на рівні стелі.

 

   Повітря проходить через спеціальні канали і ще більше нагрівається. Потім він змішується зі збагаченим киснем повітрям, яке поступає через підведення повітря зовні, і посилається в маленькі отвори внизу каміна або подається через спеціальні труби в суміжні кімнати.

Система Multifuoco system покращує самопочуття в домі

Фото природного розподілу тепла по приміщенню

без системи Multifuoco system

multifuoco system piazzetta

Фото розподілу тепла по приміщенню

з системою Multifuoco system

multifuoco system piazzetta

Існує дві системи: Multifuoco system та Multifuoco system Plus 

multifuoco system piazzetta

Multifuoco system (звичайна)- має спрощений пульт Д/У.

На пульті розташовані наступні кнопки:

 • Включення/ виключення

 • Інтенсивність потоку повітря Більше/Менше

 • Автомат: досягши 40 градусів на температурному датчику вентилятора, він включається. Як тільки температура стає нижче 40 градусів, він вимикається. Температурний датчик розташовується на корпусі топки

multifuoco system piazzetta

Multifuoco system Plus- має програмований пульт Д/У з ЖК - дисплеєм

Пульт маємо вбудований температурний датчик, який і вимірює температуру в приміщенні, посилає сигнал на вентилятор.

Залежно від виставленої вами температури на пульті, регулює швидкість обертання вентилятора. Уся поточна інформація відображається на дисплеї пульта.

Режими роботи вентилятора :

 • Ручний режим

 • Режим Автомат

 • Режим Комфорт

Розподіл теплого повітря по сусідніх приміщеннях

multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta
bottom of page