top of page

Кераміка

Кераміка

Як створюється майоліка

Для всього виробничого циклу необхідні від 12 до 15 днів.

КЕРАМІКА

РУЧНОЙ РАБОТЫ

Тільки досвід, що передається з покоління в покоління, дає змогу досягти характерних великих поверхонь і форм, що відрізняють кераміку Piazzetta. Виробництво оздоблення з майоліки вимагає багато часу і досвіду.

 

     Реалізація оздоблення з майоліки являє собою пошук збалансованості між механічними, тепловими напруженнями і тепловим опором. Майоліка утримує тепло, що випромінюється топкою, і передає його постійним і рівномірним чином усьому приміщенню, створюючи справжній "тепловий волан" і зберігаючи приємне відчуття тепла навіть після загасання вогню.

 

     Складні хімічні процеси сприяють створенню нескінченної безлічі кольорів, надаючи живого характеру керамічному матеріалу. Таким чином створюються справжні ексклюзивні витвори мистецтва, плід праці та чарівництва натуральних складових її елементів.

КОЛЬОРОВА ГАММА

Кольорова гама понад 40 відтінків

     Лабораторії, що працюють у галузі досліджень і розроблення кольорів кераміки, за допомогою використання особливих сумішей мінеральних частинок, можуть забезпечити завдяки кільком етапам оброблення широку гаму кольорів, що відповідають як класичним смакам, так і новим тенденціям.

Майстерна обробка робить кожну піч унікальною.

Можливі різниці відтінків і наявність прожилок являють собою натуральну характеристику майоліки, цінність і гарантія ексклюзивності.

     Печі Piazzetta не є просто предметом, а являють собою елемент стилю і вираженого персонального характеру.

bottom of page