top of page

PIZZA.jpg

ПЕЧІ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ

Дров'яна піч для піци з прямим нагрівом. Італійська Піч зроблена з вогнетривкого матеріалу. Для кращої утилізації тепла піч оснащена камерою подвійного згорання. Більше того, є великі дверці з керамічним склом, усередині встановлений термометр, а також є регульована шиберная заслінка.

 

Готуємо на дровах смачну їжу. Італійська пицца печь- краще рішення.

   На тлі мальовничих природних пейзажів розкинулася затишна зона з піца піччю на дровах. Піч виготовлена з натуральних матеріалів, її теплі відтінки гармонійно вписуються в навколишню природу. Вогонь у печі грає своїми яскравими полум'ями, створюючи затишок і тепло.

 

   Навколо печі розміщені стільці та стіл. На столі стоять інгредієнти для приготування піци: свіжі томати, сири різних сортів, оливки, базилік та інші ароматні компоненти. Поруч із піччю видно дрова, вже заготовлені для додавання у вогонь.

 

   Кухар із задоволенням працює біля печі, витягаючи тонке тісто і рівномірно розподіляючи на ньому різноманітні начинки.  Аромат свіжої піци поширюється за вітром, створюючи апетитний настрій. Навколо печі помітні тіні від полум'я, що кидають своє тепле світло на навколишню територію.

 

Це ідеальне місце для насолоди природою, смачною їжею та атмосферою дружніх посиденьок.

Довірте свої потреби в печах для піци тільки справжнім професіоналам цієї галузі. Адже вибір неправильного постачальника може призвести до серйозних проблем і розчарувань. Наша компанія - це колектив досвідчених фахівців, прихильників найвищої якості та професіоналізму. Ми вже реалізували безліч успішних проєктів і готові запропонувати вам рішення, які перевищать ваші очікування. Довіртеся досвіду і надійності - звертайтеся до нас для всіх ваших потреб у печах для піци на дровах

Японський Привіт
BELKIN ресторан киев
баста паста ресторан Харьков
OLMECA Ресторан Киев
Atelier 19 ресторан Львов
Aurum ресторан Киев
SICILY ресторан Киев
KRITIKOS Ресторан Киев
Піца Карпатська. Яремче
Momento Ресторан Мукачево
Fusion Ресторан Мукачево
SeaFood Bar Ресторан Киев

НАШІ КЛІЄНТИ:

QUEEN Ресторан Киев

ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ:

5minuti.jpg

МЕТАЛЕВІ ПЕЧІ

Мобільність і зручність переміщення:

Печі Alfa Pizza обладнані колесами, забезпечуючи легкість у переміщенні. Це робить їх ідеальними для використання в різних місцях, чи то в саду, чи то на терасі, чи то на заході.

refractory-oven-floor-and-stainless-steel-dome-enable-it-to-reach-operating-temperature-in

КЕРАМІЧНІ ПЕЧІ

Чудова теплова інерція:

Завдяки товстим стінкам і куполу, печі мають високу теплову інерцію, зберігаючи тепло навіть після виходу з вогню. Це дає змогу продовжувати готувати піцу та інші страви довгий час після подачі дров.

5155.jpg

Високопродуктивні, красиві та довговічні професійні печі

alfa-forni-quick-4-pizze.webp

1. Нова система подвійного димоходу - 

Double Flue System®

Вона оптимізує тепло, зменшує споживання палива та знижує температуру в робочому приміщенні піцерії на 20%.

 

Дві спеціальні витяжки дозволяють теплу довше залишатися в робочій камері, підвищуючи продуктивність печі, а разом з тим і самопочуття та безпеку кухарів-піццайоло

scopri-zeno-4-pizze.webp

2. Покращений дизайн

Прагнення Alfa до постійного розвитку призвело до повного оновлення дизайну нових професійних печей для піци.

 

Лінії нагадують про традиції, а матеріали та кольори дивляться в майбутнє. Експертні майстри подбали про кожну дрібну деталь і зробили її з особливою увагою, щоб поєднати красу та функціональність.

design-alfa-forni-1.webp

4. Більше відповідальності перед людьми та планетою

 

Ми прагнемо постійно вдосконалювати ланцюжок поставок у напрямку сталого розвитку, підтримуючи в цьому процесі місцевих постачальників.

 

Ми беремо до уваги людські та екологічні витрати в кожному своєму виборі, приділяючи особливу увагу переробці відходів та упаковки.

 

Всі наші професійні печі для піци були розроблені з метою підвищення ефективності використання палива, щоб мінімізувати їхній вплив на навколишнє середовище.

Печі фабрики Alfa Pizza

Щоб пояснити, хто ми такі, необхідно зосередитися на нашому основному принципі - якості. Alfa виробляє печі вже понад 40 років, надихаючись постійними інноваціями, ретельним відбором італійських матеріалів і майже маніакальною увагою до деталей. Вироби з унікальним дизайном добре вписуються в сільський або сучасний декор, на терасах і в садах або в широкому ресторанному бізнесі в цілому.

Спочатку це була піч. Тепер це ALFA.

"Уявімо світ, де дров'яна піч є інструментом для всіх, а не лише для піцерій чи ресторанів"

alfa-forni-i-nostri-fornipirometro.jpeg
bottom of page