top of page

7. Бойлер котли на пелетах

caldaie-a-pellet-thermo.jpg

Бойлери на пелетах

Асортимент пелетних котлів Piazzetta був розроблений таким чином, щоб запропонувати прилади, які можна легко встановити на будь-якому типі заводу, завдяки широкому спектру стандартних аксесуарів. Спеціальні технічні пристрої та використання високоефективних матеріалів забезпечують високу експлуатаційну ефективність.

Контрольоване управління

Електронна система контролює роботу котла і керує процесом горіння відповідно до фактичних потреб. Якщо під час роботи виникають будь-які аномалії, вимірюються параметри стану котла і допоміжних пристроїв установки, що дозволяє вчасно втрутитися і відновити нормальний режим роботи. За допомогою панелі управління можна також отримати доступ до всіх функцій і програмування приладу.

Чому варто обрати прилад Thermo

Для перепланування та перетворення існуючої котельні на більш економічну. Прилади Piazzetta Thermo можуть забезпечити вам універсальну та функціональну систему опалення на біомасі. Окрім опалення радіаторів, вони також можуть виробляти гарячу воду для побутових потреб. Ретельні лабораторні випробування і всебічні термодинамічні дослідження забезпечують максимальну продуктивність і низьке споживання.

acs-1b_7.jpg

ACS Система

Версії з вбудованою системою ACS забезпечують миттєву подачу гарячої води для побутових потреб через пластинчастий теплообмінник під час роботи приладу. Система розміщена всередині корпусу, що дозволяє уникнути зайвого простору та спрощує монтаж.

Міцність конструкції для тривалого терміну служби

Корпус приладу повністю виготовлений зі сталі, що забезпечує довший термін експлуатації та високу ефективність обігріву. Крім того, прості регулярні дії, такі як чистка топки та теплообмінників, допомагають підтримувати високу продуктивність протягом тривалого часу. Сертифікація відповідно до стандарту EN 303-5.

caldaie_02.jpg

5.280 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp20 piazzetta

6.590 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp32 piazzetta

6.360 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp26 piazzetta

6.880 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp26 acs piazzetta

Міцність конструкції для тривалого терміну служби

Пеллетные котли відрізняються високою ефективністю роботи завдяки спеціальним технічним пристроям і використанню високоефективних матеріалів. Крім того, широкий спектр стандартних функцій був розроблений для забезпечення максимальної сумісності і простоти підключення до опалювальних систем усіх типів.

bottom of page