top of page

7. Бойлер котлы на пеллетах

Пелетні бойлер-котли PIAZZETTA

Лінійка пеллетных котлів Piazzetta була задумана як устаткування, яке можна легко встановити в будинках чи на підприємстві будь-якого типу, завдяки широкому вибору стандартних аксесуарів. Спеціальні технічні пристрої і використання високоефективних матеріалів забезпечують високу експлуатаційну ефективність

Контрольоване управління
Електронна система контролює роботу котла і управляє спалюванням палива відповідно до фактичних потреб. 

Якщо під час роботи виникають які небудь аномалії, вимірюються параметри стану котла і допоміжних облаштувань установки, що дозволяє правильно втрутитися і відновити нормальні умови роботи. Через панель управління можна також отримати доступ до усіх функцій і програмування приладу.

5.280 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp20 piazzetta

6.360 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp26 piazzetta

6.880 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp26 acs piazzetta

6.590 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp32 piazzetta

7.325 Евро*

*в гривне по курсу

пеллетный бойлер cp32 ACS piazzetta

Чому варто вибрати бойлер-котел Thermo
Щоб перебудувати і перетворити існуючу установку на економічнішу. Прилади Piazzetta Thermo можуть надати вам універсальну і функціональну систему опалювання біомасою. Окрім нагріву радіаторів, вони також можуть робити побутову гарячу воду. Строгі лабораторні випробування і великі термодинамічні дослідження гарантують максимальну продуктивність і низьке споживання.

soluzioni-thermo-1_0.jpg

Система ACS
Версії зі вбудованою системою ACS забезпечують миттєве подання гарячої води для побутових потреб через пластинчатий теплообмінник під час роботи приладу. Система розміщена в корпусі, що дозволяє не позичати зайвий простір і спрощує установку.

acs-1b_7.jpg
caldaie_02.jpg

Міцність конструкції для тривалого 

терміну служби
Корпус приладу повністю виготовлений із сталі, що забезпечує тривалий термін служби і високу ефективність нагріву. Крім того, прості регулярні дії, такі як чищення топки і теплообмінників, допомагають підтримувати високу продуктивність впродовж довгого часу. Сертифікація відповідно до EN 303-5.

caldaie_01.jpg

Ефективність і простота використання
Пеллетные котли відрізняються високою ефективністю роботи завдяки спеціальним технічним пристроям і використанню високоефективних матеріалів. Крім того, широкий спектр стандартних функцій був розроблений для забезпечення максимальної сумісності і простоти підключення до опалювальних систем усіх типів.

bottom of page