top of page

Каталоги

Каталоги фабрики Piazzetta. Італія.

КАТАЛОГ.webp

Широкий асортимент Piazzetta пропонує різні опалювальні рішення: каміни та печі на пелетах, дров'яні та газові котли, а також котли на пелетах. Цілий ряд продуктів, здатних задовольнити різні потреби. Перегляньте та завантажте цифровий каталог, який вас зацікавив, і дізнайтеся про все, що може запропонувати Piazzetta.

catalogo_focolari-2020_web.jpg

КАМІННІ ТОПКИ, ПОРТАЛИ

Найкращі характеристики дров'яних та пелетних топок і вставок, в тому числі термо. Широкий асортимент рішень та систем опалення, як для окремої кімнати, так і для цілого будинку.

888.jpg
8883.jpg

ДРОВ'ЯНІ ПЕЧІ

Широкий асортимент дров'яних печей, щоб насолоджуватися неповторним задоволенням від дров'яного вогню в повному комфорті, завдяки рішенням і передовим інноваційним технологіям.

8883.jpg
8883.jpg

ПЕЛЕТНІ ПЕЧІ

Найширший асортимент пелетних печей, розроблених для забезпечення максимального комфорту, високої продуктивності та тривалого терміну служби, і все це з ексклюзивним дизайном.

P120.jpg

ГІБРИДНІ ПЕЧІ (ДРОВА/ПЕЛЕТИ)

Задоволення від зігрівання, окрім вогнища, що горить дровами або пелетами. Інноваційна технологія, реміснича обробка майоліки, колекція з вишуканим дизайном.

doppio-fuoco_770x400_1.jpg
8883.jpg
8883.jpg

ТЕРМО КАМІНИ

Широкий асортимент приладів Piazzetta Thermo може задовольнити будь-які потреби в застосуванні, забезпечуючи найвищі стандарти комфорту та якості.

P985 TH.jpg
8883.jpg

НОВИНКИ ФАБРИКИ

Печі на пелетах, дровах і гібридні печі, а також каміни на пелетах і дровах; історія, яка викликає сердечні емоції, зроблена тільки Piazzetta.

E228 K.jpg
bottom of page