top of page

1.6 MC SL-Серія. Камінні топки

 • Сучасна технология - Прекрасне поєднання технології і витонченого стилю.
  Завдяки своїм розмірам і формам, компактні топки серії MC дають можливість різноманітних видів установки. Нові сучасні форми і керамостекло створюють обрамлення полум'я, яке не може не притягнути увагу.

 • Система Multifuoco system - Тепло, що розподіляється по кімнаті з підлоги до стелі. Топки серії MC можуть бути оснащені ексклюзивною вентиляционною системою MultifuocoSystem, яка гарантує рівномірний розподіл тепла з кімнати, де встановлена топка, в суміжні кімнати. На топку можна встановити два комплекти Multifuoco System, якими можна управляти з одного пульта.

 • Сталева конструкция - Міцна і зносостійка. Сталева конструкція робить устаткування міцним, надійним і зносостійким. Саме такі характеристики відрізняють усю продукцію фабрики Piazzetta.

 • Підйом стекла вверх - завдяки тросовій системі з противагою, під'їм скла стає дуже легким і тихим.

 • Система подання третинного воздуха- Кращі показники. Система подання третинного повітря забезпечує найвищу ефективність згорання і гарантує досягнення високого ККД при низькому рівні витрат пального і викидів в атмосферу

 • Набор для подання зовнішнього воздуха- Цей набір покращує подання первинного повітря і оптимізує рівень ККД. У герметичних будинках з малим споживанням енергії первинне повітря, необхідне для горіння, повинне поступати зовні. Додатковий набір направляє зовнішнє повітря в камеру, тим самим покращуючи горіння і рівень ККД.

 • Велика і глибока колосникова решетка- Практичні грати ексклюзивної форми. Завдяки своїй формі і глибині, колосникові грати з жароміцного матеріалу Алукер, є дуже практичною, вміщуючою велику кількість золи.

 • Знімні відбивачі дыма- Простота обслуговування. Верхній відбивач диму, зроблений з жароміцного матеріалу Aluker, оптимізує горіння і збільшує рівень ККД. Можливість зняття відбивача робить процес чищення швидким

 • Легка установка- Не потрібно ніякого складання. Попри те, що сталева конструкція дуже міцна, її вага така, що топку можна рухати без особливих зусиль. Завдяки цьому, процес установки стає ще простішим.

Схема топок серії МС SL:

MC_SL_СХЕМА_УКР.jpg

Відкривання скла: ВГОРУ

MC 65 60 sl piazzetta

3 870 *

*в гривне по курсу

Скло: 65х60

11,0 кВ (110 м2)

 

Замовлення: 19 днів

MC 70 51 sl piazzetta

3 920 *

*в гривне по курсу

Скло: 70х51

11,0 кВ (110 м2)

 

Замовлення: 19 днів

MC 90 44 sl piazzetta

4 250 *

*в гривне по курсу

Скло: 90х44

12,2 кВ (122 м2)

 

Замовлення: 19 днів

MC 120 48 sl piazzetta

5 050 *

*в гривне по курсу

Скло: 118,3х48,5

14,1 кВ (141 м2)

 

Замовлення: 19 днів

ВЕНТИЛЯЦІЙНА СИСТЕМА Multifuoco System

Тепло, яке рівномірно розходиться по усьому приміщенню

01.png

ВІДЧУЙ РІЗНИЦЮ

Відчуття комфорту у всьому домі

Система опалювання для усього будинку

Варто тільки встановити вентиляційні канали і системи Multifuoco system і Multifuoco System Plus зможуть стати справжніми опалювальними системами для вашого будинку. Потік теплого повітря може розсіюватися по інших кімнатах, розташованих навіть на інших поверхах Вашого будинку. Вентиляційні канали розподіляють тепло в радіусі 16 метрів. Використовую добре ізольовані гнучкі труби з маленьким діаметром (75 мм), які прості в установці. Тепле повітря поступає до кімнати знизу (на рівні підлоги) через спеціальні вентиляційні канали, обладнані регулятором повітряного

multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta

Ексклюзивна технологія


Каміни фабрики Piazzetta відрізняються ефективною роботою і здатністю створити унікальну атмосферу, вимагаючи при цьому мінімальне обслуговування.
Ексклюзивні системи
Multifuoco system і Multifuoco System Plus можна встановлювати на усіх моделях топок фабрики. Ці системи забезпечують рівномірний розподіл тепла по одній або декількох кімнатах.

 1. Подача воздуха

 2. Додаткова подача воздуха

 3. Подання повітря в теплообмінник

 4. Multifuoco або Multifuoco system

 5. Гибкий трубопровід горячого воздуха

 6. Фронтальний воздуховивід

bottom of page