top of page
MC_WEB2.webp

MC SL-Серія. Камінні топки

Ідеальне поєднання передових технологій та чистих ліній дизайну. Ця лінійка камінних топок пропонує незліченну кількість інсталяційних рішень навіть в обмеженому просторі. Нові сучасні форми та скло з трафаретним друком оточують вогонь, роблячи його відмінною рисою будинку.

 • Сучасна технология - Прекрасне поєднання технології і витонченого стилю.
  Завдяки своїм розмірам і формам, компактні топки серії MC дають можливість різноманітних видів установки. Нові сучасні форми і керамостекло створюють обрамлення полум'я, яке не може не притягнути увагу.

 • Система Multifuoco system - Тепло, що розподіляється по кімнаті з підлоги до стелі. Топки серії MC можуть бути оснащені ексклюзивною вентиляционною системою MultifuocoSystem, яка гарантує рівномірний розподіл тепла з кімнати, де встановлена топка, в суміжні кімнати. На топку можна встановити два комплекти Multifuoco System, якими можна управляти з одного пульта.

 • Сталева конструкция - Міцна і зносостійка. Сталева конструкція робить устаткування міцним, надійним і зносостійким. Саме такі характеристики відрізняють усю продукцію фабрики Piazzetta.

 • Підйом стекла вверх - завдяки тросовій системі з противагою, під'їм скла стає дуже легким і тихим.

 • Система подання третинного воздуха- Кращі показники. Система подання третинного повітря забезпечує найвищу ефективність згорання і гарантує досягнення високого ККД при низькому рівні витрат пального і викидів в атмосферу

 • Набор для подання зовнішнього воздуха- Цей набір покращує подання первинного повітря і оптимізує рівень ККД. У герметичних будинках з малим споживанням енергії первинне повітря, необхідне для горіння, повинне поступати зовні. Додатковий набір направляє зовнішнє повітря в камеру, тим самим покращуючи горіння і рівень ККД.

 • Велика і глибока колосникова решетка- Практичні грати ексклюзивної форми. Завдяки своїй формі і глибині, колосникові грати з жароміцного матеріалу Алукер, є дуже практичною, вміщуючою велику кількість золи.

 • Знімні відбивачі дыма- Простота обслуговування. Верхній відбивач диму, зроблений з жароміцного матеріалу Aluker, оптимізує горіння і збільшує рівень ККД. Можливість зняття відбивача робить процес чищення швидким

 • Легка установка- Не потрібно ніякого складання. Попри те, що сталева конструкція дуже міцна, її вага така, що топку можна рухати без особливих зусиль. Завдяки цьому, процес установки стає ще простішим.

Схема топок серії МС SL:

MCSl piazzetta

Відкривання скла: ВГОРУ

MC 90 44 sl piazzetta

4 250 *

*в гривне по курсу

Скло: 90х44

12,2 кВ (122 м2)

 

Замовлення: 19 днів

MC 120 48 sl piazzetta

5 050 *

*в гривне по курсу

Скло: 118,3х48,5

14,1 кВ (141 м2)

 

Замовлення: 19 днів

multifuoco system piazzetta

Система МУЛЬТИФОКО тепло нового покоління.

Рівномірний розподіл тепла по приміщенням

multifuoco system piazzetta

     Ексклюзивна запатентована система примусової вентиляції, що обігріває приміщення потоком гарячого повітря, що йде знизу. Природні потоки тепла розподіляють рівномірним чином температуру від підлоги до стелі, гарантуючи максимальний комфорт, без зосередження теплого повітря, яке, було б сконцентровано у стелі.

     Дратівлива різниця температур між підлогою та стелею - проблема, з якою багато людей все ще стикаються протягом зимових місяців. Це пов'язано з тим, що більшість людей покладаються на традиційні системи опалення, які використовують природну конвекцію: тепле повітря має тенденцію накопичуватися під стелею, тоді як на рівні підлоги воно залишається холодним. Це робить такі прості дії, як ходіння босоніж по дому, неприємними. На жаль, такий тип системи опалення не дозволяє досягти рівномірної температури по всьому будинку.

 

    Інноваційна відповідь Piazzetta на цю постійну проблему називається Multifuoco® System - система примусової вентиляції, яка забезпечує ідеальний комфорт і постійну температуру.

multifuoco system piazzetta

Вентиляційна система Multifuoco System та Multifuoco System Plus

Тепло, яке рівномірно розподіляється по усьому приміщенню

Система Мультифоко пропонує мотор з варійованою швидкістю, який подає в приміщення тепле повітря і має наступні переваги :

 • Він розподіляє тепле повітря на велику відстань, але із скромною швидкістю. Це невелика швидкість руху теплого повітря оберігає від відчуттів протягу, яке людське тіло випробовує при швидкості руху повітря понад 0,2 м /сек.

 • Створює певний ефект змішування, коли повітря рівномірно нагрівається як на висоті, так і на відстані.

 • Не викликає зваженої в повітрі пилу.

 • Освіжає навколишнє повітря, оскільки 1/3 усе циркулююче повітря поставляється зовні.

 • Не поглинає вологу з повітря.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

    За допомогою системи Multifuoco® тепле повітря виходить з нижньої частини, під топкою в печах і камінах. Воно активується автоматично, як тільки прилад досягає оптимальної температури. Після ввімкнення двигуни втягують повітря через щілини у верхній частині, яке нагрівається, проходячи поруч із внутрішніми стінками. Потім тепле повітря розподіляється через регульовані вентиляційні отвори, розташовані в нижній частині приладу. Ця система дифузії тепла, окрім того, що є найефективнішою системою для обігріву будинку, також є чудовим інструментом для оздоровлення повітря в домі. Вона усуває надлишок вологи, перешкоджаючи утворенню цвілі.

   Дослідження компанії Piazzetta увінчалися успіхом у використанні переваг ексклюзивної системи Мультифоко для топок-моноблоков. Кожна топка-моноблок компанії Piazzetta сконструйована і адаптована під систему Мультифоко

 

   Вентилятор розташований в нижній частині топки, і через грати над каміном він втягує всередину тепле повітря, яке зазвичай залишається в нерухомому стані на рівні стелі.

 

   Повітря проходить через спеціальні канали і ще більше нагрівається. Потім він змішується зі збагаченим киснем повітрям, яке поступає через підведення повітря зовні, і посилається в маленькі отвори внизу каміна або подається через спеціальні труби в суміжні кімнати.

Система Multifuoco system покращує самопочуття в домі

Фото природного розподілу тепла по приміщенню

без системи Multifuoco system

multifuoco system piazzetta

Фото розподілу тепла по приміщенню

з системою Multifuoco system

multifuoco system piazzetta

Існує дві системи: Multifuoco system та Multifuoco system Plus 

multifuoco system piazzetta

Multifuoco system (звичайна)- має спрощений пульт Д/У.

На пульті розташовані наступні кнопки:

 • Включення/ виключення

 • Інтенсивність потоку повітря Більше/Менше

 • Автомат: досягши 40 градусів на температурному датчику вентилятора, він включається. Як тільки температура стає нижче 40 градусів, він вимикається. Температурний датчик розташовується на корпусі топки

multifuoco system piazzetta

Multifuoco system Plus- має програмований пульт Д/У з ЖК - дисплеєм

Пульт маємо вбудований температурний датчик, який і вимірює температуру в приміщенні, посилає сигнал на вентилятор.

Залежно від виставленої вами температури на пульті, регулює швидкість обертання вентилятора. Уся поточна інформація відображається на дисплеї пульта.

Режими роботи вентилятора :

 • Ручний режим

 • Режим Автомат

 • Режим Комфорт

Розподіл теплого повітря по сусідніх приміщеннях

multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta
multifuoco system piazzetta
bottom of page