top of page

Сборка модульної печі

ВІДМІТНІ ОСОБЛИВОСТІ:


Дров'яна піца піч з прямим нагрівом. Італійські Печі для піци зроблені з вогнетривкого матеріалу. Для кращої утилізації тепла піч оснащена камерою подвійного згоряння або за принципом помпейських печей. Більше того, є велика дверцята, встановлений термометр

 

МОНТАЖ ТА ЄКСПЛУАТАЦІЯ:

Наша компанія пропонуємо професійні послуги в сфері встановлення печей та димарів досвідченими фахівцями. Від розробки проекту до пуско-налагоджувальних робіт.

Неправильна установка печі може привести до її неправильної роботи, і меншим терміном експлуатації.

     

Довіряйте монтаж ВИКЛЮЧНО професіоналам даної галузі!!!

1. Підготуйте 2 опори з цегляної кладки заввишки близько 75 см кожна, щоб поверхня розжига була на висоті 110 см

3.  Зробіть опорну поверхню завтовшки близько 15 см з легкого комірчастого цементу або з полегшеного бетону на основі вспененной глини або вермикулита.

2. Укладіть на них бетонну плиту завтовшки приблизно 15 см

4. Потім, змочивши опорну поверхню, нанесіть на неї зубчастим шпателем легкий шар вогнетривкого розчину, щоб потім укладати на нього елементи варильної поверхні (під).

5. Заповнити проміжки між елементами варильної поверхні затерла або розчином так, щоб шов знаходився нижче рівня самої варильної поверхні.

7. Змочіть місця з'єднання компонентів зведення і нанесіть зовні сполучний вогнетривкий розчин завтовшки 6 см

9. Нанесіть поверх керамічного волокна, заздалегідь поклавши на нього металеву сітку, шар завтовшки 3-4 см з суміші піску, цементу і керамзиту (вспененной глини).

6. Потім виконаєте монтаж зведення і арки гирла (за наявності), перевіривши, щоб різні частини добре примикали один до одного.

8. Термоизолируйте зведення. При товщині керамоволокна в 2,5 см досить укласти 3-4 шари.

10. Зовнішня обробка за бажанням: кругла форма куполу, обробка мозаїкою, зашивання в гіпс. Якщо піч встановлюється зовні, то необхідно оберегти її від опадів і вологості.

bottom of page