top of page

ЕЛЕКТРИЧНА

Професійна піч від Alfa Pizza Italy

ZENO

Передові технології та італійська майстерність дають життя серії Zeno: професійні електричні печі для піци, які відповідають продуктивності неаполітанських дров'яних печей з максимальною енергоефективністю та без обмежень для димоходу.

ZENO 4 Pizze

Піч на стіл
євро
10400
Стіл для печі
євро
1800
Індивідуальний колір
євро
700
zeno alfa pizza
Живлення
електричне
Піц на годину
шт
60
Розміри духовки ДхШхВ
см
104x116x85
Розміри духовки з основою ДхШхВ
см
104x116x175
Вага печі
кг
305
Вага печі з основою
кг
370
Варильна поверхня
см
75х75
Час нагрівання, для досягнення 500°C
хв
60
Максимальна потужність
кВт
13,5
Живлення, трифазна
вольт
400
Zeno 4 pizze alfa pizza
Zeno 4 pizze alfa pizza

ZENO 6 Pizze

Піч зі столом
євро
14000
Індивідуальний колір
євро
700
zeno alfa pizza
Живлення
електричне
Піц на годину
шт
80
Розміри печі з основою ШхДхВ
см
104×153,5×175
Вага печі з основою
кг
480
Варильна поверхня
см
75 х 11
Час нагрівання для досягнення 500°C
хв
75
Максимальна потужність
кВт
18
Живлення
вольт
400
Zeno 6 pizze alfa pizza

Alfa Pizza Zeno являє собою електричну професійну піч для приготування піци, створену компанією Alfa. Ця новинка вирізняється швидким нагріванням: досягає 250°C всього за одну годину і 500°C за дві години. Завдяки програмуванню режимів роботи і можливості встановлення таймера, ви можете легко налаштувати піч за вашими уподобаннями. Крім того, вона здатна запам'ятовувати до 100 рецептів!

 

Унікальний пристрій гирла цієї печі забезпечує довгострокове збереження досягнутої температури. Робоча камера, що складається з шамотного каменю, містить ТЕНи, що забезпечують рівномірне пропікання.

 

Інша відмінна риса - це сенсорний екран з можливістю програмування різних режимів роботи. Ви можете задати час початку приготування і бажану температуру, і піч автоматично перейде в робочий режим до запланованого часу. Система відведення парів, що складається зі спеціальних трубок усередині печі, забезпечує безпечне і чисте видалення парів, що гарантує правильне функціонування приладу.

zeno єлектрична alfa pizza італія
zeno єлектрична alfa pizza італія

Створена, щоб випікати піцу без компромісів

Професійні електричні печі для піци серії Zeno досягають температури до 500°C за 1,30 години, що дозволяє випікати різні види піци з бездоганним результатом.

Класична неаполітанська, римська, метрова, сучасна, американська або піца для гурманів - не має значення, кожна піца завжди буде приготована досконало.

Технічні характеристики цієї серії розроблені для досягнення досконалості, поєднуючи виняткову продуктивність з мінімальним споживанням енергії.

Спеціальні вогнетривкі плити високої щільності здатні утримувати більше тепла в пекарній камері, ніж будь-який інший матеріал на ринку, в той час як нагрівальні елементи, розподілені по стелі і плиті, дозволяють здійснювати модульне і точне управління.

Висока енергоефективність також гарантується потрійною ізоляцією та знімними ізольованими дверцятами.

Незалежне регулювання стелі та поду, а також можливість використання різних індивідуальних програм випалу роблять печі серії Zeno особливо універсальними та функціональними.

zeno єлектрична alfa pizza італія
zeno єлектрична alfa pizza італія

Кожна деталь професійних електричних печей для піци Alfa спрямована на оптимізацію споживання, витрат і управління роботою.

Компактні та високопродуктивні, вони не потребують зберігання дров або підключення до газу, якщо це неможливо.

Крім того, завдяки простому, але інтуїтивно зрозумілому цифровому контролю температури, вони не потребують постійного контролю з боку шеф-кухаря, а випікання на 360° означає, що йому не потрібно постійно перевертати піцу під час випікання.

​​Безтурботна установка

Печі серії Zeno негайно готові до використання, а завдяки електроживлення вони є рішенням у всіх тих ситуаціях, коли отримання дозволу на використання деревини є бюрократично складним завданням.

 

Оскільки вони не потребують димоходу, професійні електричні печі для піци Zeno можуть бути легко встановлені навіть в історичних центрах міст.

Крім того, модель 4 Pizze серії Zeno має особливо компактний дизайн, а в топ-версії її можна розмістити також на загальних стандартних планах кухонь сектору HORECA.

 

Постійна робота над вдосконаленням дизайну всіх компонентів моделей Zeno дозволила команді Research and Development Alpha розробити електричну духову шафу, повністю незалежну від основи, в тому числі в топовому варіанті з сенсорним управлінням.

 

Таким чином, можна практично, легко і швидко відокремити духову шафу від основи, спрощуючи установку і пропонуючи виробнику піци можливість комфортно і функціонально працювати з компактною і повною піччю.

zeno єлектрична alfa pizza італія
zeno єлектрична alfa pizza італія

Керування сенсорним екраном для покращеного досвіду приготування

Alfa розробила технологію для своїх професійних електричних печей для піци, яка поєднує максимальну практичність використання з елегантністю ємнісного кольорового дисплея Touch Control.

 

5-дюймовий екран дозволяє повністю контролювати піч, від регулювання температури до незалежного виявлення та управління потужністю стелі та підлоги.

 

Елементи керування забезпечують швидку та інтуїтивно зрозумілу навігацію, що дозволяє простим дотиком:

  • Миттєво визначати температуру;

  • Програмувати запалювання духовки;

  • встановлювати таймер приготування;

  • налаштовувати програми.

 

Сенсорне управління Alfa полегшує роботу на кухні і дозволяє шеф-кухарю піци встановлювати параметри приготування з максимальною точністю, щоб рецепт можна було легко повторити, що призводить до ефективного і вдосконаленого процесу приготування.

Поєднання стилю та інновацій
Серія Zeno пропонує елегантний і вишуканий дизайн, що є вираженням італійських традицій, які постійно розвиваються.

Функціональний дизайн з увагою до найменших деталей не залишає нічого на волю випадку. Підвіконня з лавового каменю і зовнішня витяжка з нержавіючої сталі ручної роботи, окрім естетичної привабливості, призначені для переривання теплового містка і збору випарів відповідно.

Доступ до всіх електричних компонентів і бічна система кріплення для транспортування, разом з 4 колесами основи, є вираженням ефективності, раціональності і практичності використання.

zeno єлектрична alfa pizza італія

Барбекю

barbecue-grill-with-bbq500.jpg.jpeg

Тримач аксесуарів

vela-peel-holder-alfa-forni-copper.jpg

Тримач дров

ДЕРЖАТЕЛЬ_ДРОВ.jpg

Набір аксесуаров

Набір піццайоло

bottom of page