top of page
Allegro_TOP.jpg
allegro-yellow-color-with-base-forni-alfa.jpg

ALLEGRO - Гібридна піч Дрова + Газ

для приготування їжі. ALFA PIZZA Італія

5.jpg

4 690 €

* в гривне по курсу

Додаткові опціЇ:

- Нижня база под піч:  940 євро

- Стіл для печі та приготування:  1170/1390/1650 євро

- Набір пиццайоло:  470 евро

- Набір аксессуарів (4 предмети):  290 евро

- Барбекю 30см/37см: 120/130 євро

- Тримач аксесуарів: 340 євро

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Внутрішній розмір печі, см

Вага, кг

Разова закладка піцц (30 см), шт.

Розмір двері, см

Конектор димохіда, см

Час розігрівання печі до 300°, хв.

Максимальна температура С:

- 100х70

- 170

- 5

- 59x19

- 18

- 20

- 500

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

ALLEGRO Alfa Pizza - це вулична дров'яна піч для піци, а не плита. Вона призначена для використання на відкритих майданчиках, таких як патіо або сад, для приготування смачної піци та інших страв, що використовують дрова як джерело палива.

     Піч виготовлена в Італії і має куполоподібну конструкцію, яка забезпечує рівномірне нагрівання та циркуляцію гарячого повітря. Завдяки компактним розмірам і легким матеріалам її легко переносити та переміщати з місця на місце.

     Піч виготовлена з нержавіючої сталі і має варильну поверхню діаметром близько 30 cm, на якій можна готувати піцу розміром до 12 дюймів. Вона може досягати температури до 400°F, що дозволяє швидко та ефективно готувати піцу, хліб, м'ясо та овочі.

     Піч ALLEGRO Alfa Pizza також оснащена вбудованим термометром для контролю внутрішньої температури печі, а також димоходом для регулювання потоку повітря і запобігання накопиченню диму в робочій камері.

     На додаток до своєї функціональності, піч має стильний і сучасний дизайн, який може доповнити будь-який відкритий простір. Вона поставляється з підставкою, яка дозволяє використовувати її на зручній висоті, а також може бути розміщена на столі або стільниці.

 

В цілому, ALLEGRO Alfa Pizza - це високоякісна і універсальна піч для піци на відкритому повітрі, яка може стати відмінним доповненням до будь-якого місця для приготування їжі на свіжому повітрі.

СХЕМА

allegro_НА_СТОЛ.jpg