top of page

NA_FON.webp

Керамічні вироби та печі, шедеври мистецтва ручної роботи

Поєднання традицій кераміки Castellamonte та безперервних досліджень, спрямованих на інновації та розробку високоефективних, високопродуктивних, екологічно чистих продуктів, які відповідають новим стандартам функціональності та впливу на навколишнє середовище.

MADE IN ITALY

La Castellamonte печи печі купити в україні, купить в украине, кахельні печі, изразцові печі

Фабрика La Castellamonte, яка отримала свою назву від місця розташування, виробляє керамічні вироби вже близько 40 років, починаючи з 1970-х років, коли після періоду занепаду, що тривав з кінця Другої світової війни, деякі молоді керамісти відновили роботу з глиною.

 

Виробництво печей відновилося в наступному десятилітті, коли почалися перші енергетичні кризи.

Сім'ї хотіли мати можливість обігріватися незалежно від централізованих систем, а крім того, вони знову відкрили для себе велику цінність кераміки, красивої та функціональної, яка дарувала, крім тепла, ще й захоплюючий візуальний комфорт.

 

Сьогодні виробляється 18 моделей, доступних в декількох розмірах для кожної моделі, з приблизно 45 варіантами на вибір, які підходять для будь-якого типу середовища, розроблені з майстерністю, відповідно до традицій, як для конвекції, так і для зберігання.

 

Вибір кольорів також дуже широкий і задовольняє подальші запити на кастомізацію.

vienna La Castellamonte печи печі

VIENNA

від 10.823 Є*

*в гривне по курсу

RONDO La Castellamonte печи печі

RONDO

від 6.230 Є*

*в гривне по курсу

LIBERTY La Castellamonte печи печі

LIBERTY

від 10.200 Є*

*в гривне по курсу

VOLUTA La Castellamonte печи печі

VOLUTA

від 10.200 Є*

*в гривне по курсу

OTTAGONA La Castellamonte печи печі

OTTAGONA

від 12.400 Є*

*в гривне по курсу

GRAND OVALE La Castellamonte печи печі

GRAND`OVALE

від 9.167 Є*

*в гривне по курсу

VENEXIANA La Castellamonte печи печі

VENEXIANA

ONDA La Castellamonte печи печі

ONDA

від 6.700 Є*

*в гривне по курсу

AMABILE La Castellamonte печи печі

AMEBILE

ELLISSW La Castellamonte печи печі

ELLISSE

DECO La Castellamonte печи печі

DECO

La Castellamonte печи печі купить киев, купити україна

LA`CASTELLAMONTE

30 років історії та пристрасті

ІСТОРІЯ ФАБРИКИ LA`CASTELLAMONE

В історії Кастелламонте можна відчути присутність "червоної нитки", яка об'єднала незліченну кількість поколінь: це безперервність роботи з глиною, природною сировиною, що видобувається з кар'єрів регіону і завжди використовувалася для виготовлення функціональних та декоративних предметів.
 

Роберто Періно та Сільвана Нері, власники компанії "La Castellamonte stufe", яка вже давно працює в галузі художнього ремесла і була нагороджена знаком "Piemonte Eccellenza Artigiana" у 2001 році, змогли зберегти давні техніки роботи, виробляючи високоякісні артефакти, переосмислюючи їх та пристосовуючи до оновлених потреб сучасного існування в масштабі людини.
 

З ними працює команда молодих чоловіків і жінок, яким передано давнє мистецтво гончарства.

Так народилися екологічно чисті та безпечні керамічні печі, що працюють на дровах або пелетах, які випускаються під торговою маркою "La Castellamonte", поєднуючи досвід традицій з інноваційними технологіями

Їхні форми гармонійно вписуються, завдяки різноманітності кольорів і приємній естетиці орнаментів, у будь-яке середовище, чи то обставлене стильними меблями, чи то сучасним авангардним дизайном. Castellamonte також виробляє художню кераміку, посуд та предмети інтер'єру, заново відкриваючи давні, прості та традиційні форми, поєднуючи їх з новими функціональними та дизайнерськими вимогами.
 

Поряд з предметами, виготовленими на основі традицій та старовинних рецептів, La Castellamonte розширила свою діяльність у напрямку виробництва посуду з інноваційним дизайном, використовуючи натуральні матеріали, оброблені з особливою ретельністю. Вона також виробляє теракотові архітектурні елементи для інтер'єрів та екстер'єрів, морозостійкі, що є результатом спеціальних досліджень як у художній, так і в технологічній сферах. Панелі, кахлі, вази, колонади, балюстради, димоходи, кахлі, декоративні фризи необхідні як для реставрації старих церков і будинків, так і як природне доповнення до краси нових будівель.

bottom of page