top of page

QUICK 2 Pizze - Alfa Pizza Італія

ПРОФЕСІЙНА дров'яна або гібридна (дрова+газ) ПІЧ ДЛЯ ПІЦИ

Надзвичайно компактна та легка духова шафа ідеально підходить для всіх видів діяльності, які вимагають високої продуктивності приготування їжі в невеликих приміщеннях..

1920x960.jpg.webp

Найкомпактніша професійна піч для піци Quick 2 Pizze

Quick 2 Pizze - найменша професійна піч серії Quick, здатна гарантувати максимальну ефективність при мінімальному просторі.

 

Призначена для діяльності в умовах обмеженого простору або коли потрібна легка і компактна піч, наприклад, у фуд-траках і для приготування їжі на винос. Quick 2 Pizze пропонує відмінну продуктивність приготування, незважаючи на свої невеликі розміри.

 

Використання якісних матеріалів і 3 шари керамічних волокон європейського виробництва гарантують неперевершену ізоляцію робочої камери, що дозволяє Quick 2 Pizze постійно підтримувати оптимальну робочу температуру з мінімальними експлуатаційними витратами.

 

Готова до використання піч Quick 2 Pizze не вимагає спеціальних монтажних робіт і може бути без проблем встановлена як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.

 

Пристосована до будь-яких умов і виробничих потреб, піч Quick 2 Pizze може працювати на газу, дровах або гібридному

паливі завдяки спеціальному комплекту Hybrid Kit, який дозволяє трансформувати газову піч в дров'яну відповідно до потреб моменту.

 

Газова модель Quick 2 Pizze може бути зручно встановлена без димоходу, якщо її розмістити під витяжкою, і має спеціальну систему полегшеного запалювання, що живиться від акумулятора.

 

Це робить її ідеальною професійною піччю для приготування піци для закладів, де не завжди можна розраховувати на наявність розетки.

ДРОВ'ЯНА НА СТІЛ

7 500 євро*

*по курсу в гривні

ГАЗОВА НА СТІЛ

8 900 євро*

*по курсу в гривні

ДРОВ'ЯНА З ОСНОВОЮ

9 000 євро*

*по курсу в гривні

ГАЗОВА З ОСНОВОЮ

10 400 євро*

*по курсу в гривні

Паливо
дрова, газ або гібридне (газ і дрова)
Піци на годину
шт
40
Розміри духовки ДхШхВ
см
104x99x72,7
Розміри духовки з основою ДхШхВ
см
104х99х163
Вага печі
кг
191
Вага духовки з основою
кг
251
Газова варильна поверхня
см
80х70
Дерев'яна робоча поверхня
см
90х70
Хвилини для нагрівання 500°C
хв
40
Споживання дров
кг/год
5
Витрата зрідженого газу
кг/год
1,35
Витрата метану
м3/год
1,8

Підстави для печей для піци Alfa: підтримка та функціональність

Quick 2 Pizze доступна як на столешню, так і зі спеціальною основою, спеціально розробленою для забезпечення максимальної підтримки та функціональності.

 

Легко розбирається для полегшення транспортування, основа печі для піци Alfa виготовлена з використанням високоякісного подвійного порошкового покриття.

 

Подвійна опорна полиця дозволяє легко зберігати інструменти та шкірку під час приготування піци.

 

Крім того, 4 обертових колеса з гальмом роблять її особливо безпечною у використанні та надзвичайно легкою в управлінні.

Відкрийте для себе Quick 2 Pizze

Бездоганне приготування та невеликі розміри роблять піч Quick 2 Pizze ідеальною для невеликих магазинів, магазинів без глютену, заходів та кейтерингу, а також для оснащення автофургонів з їжею.

 

Всього за 40 хвилин вона досягає температури 450°C і може ідеально приготувати до 50 піц на годину.

Незмінно досконале приготування, навіть у дорозі

Досвід Alfa для приголомшливого приготування страв у невеликих приміщеннях

Бездоганне приготування та невеликі розміри роблять піч Quick 2 Pizze ідеальною для невеликих магазинів, магазинів без глютену, заходів та кейтерингу, а також для оснащення автофургонів з їжею.

 

Всього за 40 хвилин вона досягає температури 450°C і може ідеально приготувати до 50 піц на годину.

Багаторічний досвід Alfa в поєднанні з найсучаснішими матеріалами і технологіями створили надзвичайно компактну і легку піч для піци, здатну гарантувати швидке і рівномірне приготування навіть для шеф-кухарів, які мають обмежений простір на кухні.

Розроблена з урахуванням навіть найдрібніших деталей, Quick 2 Pizze поєднує в собі технологічну ефективність, якість приготування та мінімальні витрати на управління.

Дрібні деталі. Чудові виконання.

Double Shield для максимальної енергоефективності

Варильна камера духових шаф серії Quick захищена двома міцними екранами товщиною 3 мм, що робить її ще більш надійною та високопродуктивною.

 

Крім підвищення теплоізоляції печі, ці елементи дозволяють краще передавати полум'я і тепло на варильну поверхню.

 

В результаті піца завжди готується до досконалості з максимальною енергоефективністю.

Легке запалювання для максимальної свободи монтажу

Quick 2 Pizze оснащена системою полегшеного запалювання, що працює від акумулятора, для задоволення потреб усіх тих видів діяльності, таких як фуд-траки або кейтеринг, які не завжди мають доступ до джерела електроенергії поблизу.

 

Аналогова ручка газу дозволяє піцайоло постійно мати повний контроль над теплом, регулюючи інтенсивність полум'я з надзвичайною точністю відповідно до кулінарних потреб на даний момент.

bottom of page